Turniej Mini Siatkówki w SP 7 [zdjęcia]

Marek Lorenc
Turniej Mini Siatkówki w SP 7 w Zduńskiej Woli rozegrały drużyny z klas IV-VI szkół podstawowych.

Uczniowski Klub Sportowy "Siódemka" i Szkoła Podstawowa nr 7 były organizatorami Powiatowego Turnieju Mini Siatkówki z klas IV-VI szkół podstawowych o Puchar Starosty Zduńskowolskiego. W finale zmierzyły się zespoły SP nr 7 i SP nr 6.

Finałowa konfrontacja była bardzo zacięta ostatecznie lepsza okazała się drużyna gospodarzy, która wygrała 2:0. Trzecie miejsce zajęła druga ekipa SP nr 6. W turnieju zagrała również druga drużyna SP nr 7, Dziewczęta zajęły 7. miejsce.

SP nr 7 Zduńska Wola – Aleksandra Jaros

Powiatowy Turniej Mini Siatkówki z klas IV-VI szkół podstawowych o Puchar Starosty Zduńskowolskiego zorganizowano dzięki środkom finansowym powierzonym klubowi przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli w ramach konkursów na upowszechnianie sportu w powiecie zduńskowolskim.