W Zapolicach oraz Szadku zaplanowano spotkania informacyjne z urzędnikami Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli. W Zapolicach konsultacje będą w czwarte, 16 czerwca, a w Szadku we wtorek, 21 czerwca.

W czwartek mieszkańcy gminy Zapolice będą mogli dowiedzieć się co Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli ma do zaoferowania przedsiębiorcom oraz osobom bez pracy.

Z bezpłatnych konsultacji, porad oraz materiałów będzie można skorzystać 16 czerwca w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach w godz. 10 - 13.

Podobne spotkanie zaplanowane jest w Szadku na wtorek, 21 czerwca. W Urzędzie Gminy i Miasta w Szadku urzędnicy PUP będą do dyspozycji w godz. 11 - 14.

Zduńskowolski PUP wyjeżdża w teren aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych beneficjentów programów pomocowych. Z konsultacji skorzystać mogą przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy myślą o uzyskaniu pomocy na utworzenie nowego miejsca pracy, czy przyjęciu osoby na staż. Prowadzący działalność gospodarczą mogą również uzyskać dofinansowanie na szkolenia dla pracowników. Z kolei osoby bezrobotne będą mogły dowiedzieć się jak otrzymać stypendium stażowe, podnieść kwalifikacje i skutecznie szukać pracy na lokalnym rynku.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!