Z pożarem w miejscowości Wola Łaska (gm. Łask) od kilku godzin walczy 20 zastępów straży pożarnej. Na razie przyczyny wybuchu ognia i straty przez niego spowodowane są nieznane.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ogień pojawił się na składowisku przed w środę przed południem. Składowisko sprasowanych materiałów wtórnych o obszarze 30 na 30 metrów, znajduje się poza zabudowaniami zakładu, który zajmuje się przetwarzaniem odpadów. Płonie makulatura i podsufitki do samochodów osobowych.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

strażnik przyrody (gość)

uwaga! podobne składowisko jest w Zduńskiej Woli, tylko z 10 razy większe, hałdy sięgają 10 metrów wysokości. Miejsce składowiska (chyba nielegalnego) ulica Łaska 227 za DOM-TERem. Kiedyś była tam firma śmieciarska Bracia Strach - Professional, a teraz AP-LOGIC Sp. z o.o., której prezesem jest Gnacikowska Agnieszka. Czy na tak duże składowisko odpadów władze miasta (Prezydent) wydały zgodę?, czy teren jest odpowiednio zabezpieczony, zwłaszcza wody gruntowe? Całość pięknie prezentuje się jadąc przez Henryków, Biały Ług do Krobanowa.