W Zduńskiej Woli strzelania nie będzie. Sylwester 2018 bez fajerwerków

Agnieszka OlejniczakZaktualizowano 
Wszystko wskazuje na to, że powitanie roku 2018 było ostatnim tak hucznym w mieście. Zduńska Wola w tym roku rezygnuje z fajerwerków na miejskim sylwestrze.

W tym roku na sylwestrze miejskim 2018 w Zduńskiej Woli nie będzie pokazu sztucznych ogni. Zduńska Wola przyłączyła się do grona miast, które rezygnują z pokazów dla dobra zwierząt oraz by nie zanieczyszczać powietrza dymami i popiołem.

Miasto tradycyjni organizuje zabawę przy Ratuszu 31 grudnia, ale zamiast fajerwerków będzie pokaz laserowy.

Samorząd podjął decyzję co do miejskiego pokazu, natomiast nie ma zakazu używania sztucznych ogni dla mieszkańców. Choć jest prośba, by powstrzymali się od ich używania. Będzie także zakaz wnoszenia środków pirotechnicznych na miejską imprezę przy Ratuszu.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.12.27 23:04:39

Brawo brawo brawo.Jeszcze tylko niech straz miejska wylapie tych co strzelaj poza nowym rokiem i bedzie git

2018.12.23 22:26:12

Chcieli Platformy i Pokory to mają a od kiedy oni tacy oszczędni

2018.12.23 21:51:13

I bardzo dobrze, szkoda kasy na te bzdury

2018.12.23 18:28:49

Jednak i tu moderator jest konieczny kiedy ujawnia się CHAM i BURAK

2018.12.23 17:39:20

zobaczycie jaki będzie huczny sylwester leszcze

2018.12.23 12:15:11

Dla mnie jak i dla wielu osób sylwester bez fajerwerków traci mocno na wartości i znaczeniu tego święta, wielkie brawa dla debili którzy doprowadzili do zabicia tej pięknej tradycji, CHUJ WAM W DUPE NA CAŁEGO CWOKI.

2018.12.23 10:44:05

Pewnie muszą oszczędzać żeby im na diety starczyło. Czystość powietrza. Dobry żart. Popołudniu nie idzie okna otworzyć taki smród a im fajerwerki przeszkadzają. Niedługo w tym mieście już nic nie będzie. Żadnej imprezy, basenu. itp... Dno.

2018.12.22 23:45:56

Haha będzie o 24-tej tylko ciastkarz że świta.Ja chodzilem czasami tylko że względu na sztuczne ognie.Lasery mogę w necie luknac.

2018.12.22 23:40:29

Idioci

2018.12.22 22:56:40

Chcesz mieć pieska, to go miej, karm, dbaj, ale też sprzątaj po nim bo ja zamiast pieska chce mieć tylko czyste trawniki wolne od ekstremntów po czyimś zwierzęciu.

2018.12.22 22:44:17

Miał miał hał hał ale ci ludzie są tacy dobrzy dla nas ... Żeby o siebie też tak dbali ...

2018.12.22 22:43:55

....czasami tak śmierdzi że nie idzie oddychać ? chyba zawsze śmierdzi gdy nie ma wiatru... Czysty idiotyzm. A co do psów to żyję w świadomości że one stają się ważniejsze niż mieszkańcy rodzaju homo-sapiens

2018.12.22 22:15:00

Nie zanieczyszczać powietrza? A to dobre. Zobaczycie jak skoczy smog, gdy temperatura spadnie. Zróbcie coś z tym. Czasami tak śmierdzi, że nie można oddychać.

2018.12.22 21:45:14

Szkoda, że nie będzie pokazu sztucznych ogni. Skoro to m.in. z troski o pieski, to apeluję o troskę o mieszkańców, którzy nie mają ochoty wdeptywac w psie odchody, być obszczekiwani, czy wystraszani przez puszczane luzem psy. Zaoszczedzone pieniądze proponuję wykorzystać na poprawę czystości i estetyki miasta.

2018.12.22 21:41:08

Mądra, ludzka decyzja. Kto nie potrafi kochać zwierząt i rozumieć, człowieka też będzie traktował jak swego psa. Smutne komentarze. Bardzo.

2018.12.22 21:05:48

O Boziu,jaki ten polski narod jest klotliwy,zlosliwy ,niedogodny .Czy wiecznie mosimy miec do kogos i o cos pretensje ?Ludzie opamietajcie sie wreszcie .Zyjemy krotko na tym swiecie i nie potrafimy sie z niego cieszyc ,tylko wiecznie to ujadanie na wszystki i o wszystko.Wesolych Swiat .

2018.12.22 20:39:49

Niech wszystko zlikwiduja będzie święty spokój i miasto spadnie na.....

2018.12.22 20:38:15

Choinkę też niech zlikwiduja dla dzieci bo przecież ja wycinaja

2018.12.22 20:13:39

rzeczywistość i realia

2018.12.22 19:34:09

Ciekaw jestem kto w redakcji pozwala na zamieszczanie takich komentarzy jak ten poniżej.

2018.12.22 14:36:27

Jak tak wam smutno, że wam petarda psa straszy, to sobie kupcie psa myśliwskiego, a nie burka, co prócz ujadania na ludzi gdy Ci rano idą do pracy, nie wnosi do życia nic ciekawego. Ja miałem jagdteriera - mały, smukły a zachowywał się jak pierdolony rambo. Twój piesek boi się petard? Sra pod siebie gdy ktoś powie przy nim "achtung"? Mój kurwa gonił te jebane petardy i robił salta jak wybuchły 2 metry od niego. Taki kurwa zabawny typ. Ty się boisz że Ci się piesek zesra w sylwestra, a ja się bałem, że mu ryj urwie, jak skurwysyn puścił się sprintem za 100 gramową petardą żeby ją dojebać zanim wybuchnie. Czym Ty się możesz pochwalić? Że twój piesek ładniej wygląda? Mój też ładnie wyglądał - szczególnie gdy kurwa nasmarował pysk barwami wojennymi, schował szable pod skórę, kilka granatów w łapie i obwieścił, że idzie spuszczać wpierdol, chędożyć i nie wie kiedy wraca. Jeszcze potem wracał i flaszke stawiał. To jest kurwa pies, a nie Kajtek, co umie jedynie żreć Pedigree, srać i chować się pod sofę na dźwięk eksplozji piratki. Zapamiętaj to sobie.

2018.12.22 13:43:21

Na temat zwierząt ludzie dostają ogłupienia a psich głównien nie ma kto sprzątać. Pani na spacerku z pupilem podczas gdy pies SRA odwraca głowę w drugą stronę i udaje nie jej nie ma...