Na brak wrażeń nie mogli narzekać ci, którzy dotarli na wieczór z Arabesque i turniej Pole Dance do Hadesu.

Wieczór z Arabesque zorganizowany został w piątkowy wieczór w klubie Hades. Jego najważniejszym punktem był finał turnieju Pole Dance. Zaprezentowała się piątka uczestników: cztery panie i jeden pan. Przedstawili wymagające sprawności fizycznej układy taneczne na rurze. O tym, kto wygra i zdobędzie 1000 zł decydowała publiczność. Zwyciężył Kuba Zieliński, który tylko jednym głosem wyprzedził Klaudię Kwiatos. Dla niej nagrodę pocieszenia (niższą od głównej) ufundowali ,,na gorąco" właściciel Hadesu i przedsiębiorcy.

Wieczór z Arabesque dopełniły pokazy taneczne, program zduńskowolskiego kabaretu Bez grawitacji oraz recital Aleksandry Bednarskiej - Maciejewskiej z towarzyszeniem muzyków w eksperymentalnym składzie: Mariusza Owczarka, Karola Bednarskiego, Marcina Opalińskiego, Marcina Jagiełły i Kamial Kaszuckiego. Zakończono dyskoteką.

O turnieju także w najbliższym wydaniu Naszego Tygodnika Zduńska Wola - Łask.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!