Wybory 2018. Premier Mateusz Morawiecki w Zduńskiej Woli [zdjęcia i film]

Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim odbyło się w sobotę, 29 września, w Zduńskiej Woli. Prezes rady ministrów odwiedził miasto w drodze z konwencji wyborczej PiS w Łodzi.

Premier Mateusz Morawiecki w Zduńskiej Woli wystąpił przed mieszkańcami zachwalając kandydata na prezydenta miasta z PiS Damiana Kunerta. Przekonywał, że rządowa pomoc dla małych i średnich miast jest realna, dzięki programom naprawy dróg oraz programowi "Czyste powietrze".

Premier przemawiał do mieszkańców, ale także było kilka minut na uściśnięcie mu dłoni czy zdobycie autografu.

W Zduńskiej Woli na premiera czekali zarówno zwolennicy, jaki przeciwnicy. A Mateusz Morawicki spóźnił się ponad godzinę. Zanim przybył do miasta, tłum wyczekujących jego przyjazdu zdążył podzielić się na dwa wrogie obozy. Premiera powitały oklaski, ale też gwizdy i skandowanie słowa "pinokio" oraz "Konstytucja"

Część mieszkańców przyniosła transparenty i utworzyła napis "Konstytucja", z kolei zwolennicy PiS wymachiwali chorągiewkami i usiłowali zasłonić unijne flagi swoimi transparentami.

Premier Morawiecki w Zduńskiej Woli zatrzymał się na kilkadziesiąt minut w drodze z konwencji PiS w Łodzi do Wielunia.

Wideo

Agnieszka Olejniczak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.10.2018, 17:01

Zemlok pewnie tam krzyczał ;]

08.10.2018, 16:13

większej wieśniary od Olejniczakowej świat nie widział

08.10.2018, 16:12

Większej wieśniary od Olejniczakowej świat nie widział

07.10.2018, 20:25

Banda kłamców ,oszustów to co obiecują to to ze od stycznia prąd zdrożeje ,to już pewne 40% a dla firm57% i wtedy zacznie się płacz i lament ale to będzie późno ,tylko nie PiS

05.10.2018, 19:33

Czy ktoś mi wytłumaczy czy w końcu kandydatem na prezydenta jest pokora czy ta blond kucharska.? Bo patrząc na wielkość plakatów w mieście to pokora z tymi malutkimi plakatami i wielkimi kucharskiej to coś mi się nie zgadza. O co chodzi. Kto za te wielkie plakaty płaci?

04.10.2018, 16:23

Pani Agnieszka Olejniczak przed wyborami zastopowała ocenianie komentarzy. No cóż niektórzy boją się prawdy. Wiele osób pragnie wprowadzenie cenzury...

04.10.2018, 12:50

A ja dostałem kolejny POlityczny informator POwiatowy dziadostwo za nasze pieniądze robią kampanie kandydatom na radnych precz z POpaprancami starczy kręcenia lodów proponuję koalicję przeciw prywacie w POlityce

03.10.2018, 23:30

Brak możliwości oceniania danej wypowiedzi?Acta II i za to jest odpowiedzialna m.in. Platforma Obłudy

03.10.2018, 20:52

Każdy orze jak moze! Hehe lukrują paczki i nic poza tym, no chyba że kręcą lody przynajmniej próbują, żeby to robic i jeszcze ustawki na stanowiskach przed wyborami. Jak wam nie wstyd.

03.10.2018, 19:50

włodziu na nagraniach w 99% dominuje Donald z jego ferajną.Morawiecki głownie słucha z niedowierzaniem na ich zaprzaństwo i co jakiś czas przeklina pewnie w wyniku szoku

03.10.2018, 19:22

On to ten Pan z nagrań Sowy i Przyjaciół

03.10.2018, 18:54

Każdy może sobie zestawić odwagę Premiera i tchórzostwo Pokory.Jeden wychodzi do ludzi i taki Pokora że swoim kodziarskim elektoratem zachowują się jak totalna dzicz obrażając Premiera RP.A następnie jak ostatni tchórz wykupuje sobie art.sponsorowany bojąc się nawet komentarzy.Zwykly,tchorzliwy platformers ale niech pan sobie nie mysli,ze ludzie tego nie widzą.Inna sprawa,to kto Panu uwierzy?Chyba Szewczyk i Jarosławska

03.10.2018, 14:35

Wszystko pięknie, premier pięknie przemawiał, odezwał się hydraulik iiiii czar prysł :)

03.10.2018, 09:08

PIS RZĄDZI

03.10.2018, 08:57

mam nadzieje,ze ten chory pis nie zostanie wybrany,bo zniszcza to miasto jak cale panstwo i konstytucje,ale obawy mam wielkie,bo przez 500+ strasznie duzo glosow kupili i moze byc roznie,ale Polsko Obudz Sie!!!!

02.10.2018, 20:13

Rozpoczęła się kampania i proszę Jehowy chodzą po ludziach i zakłócają spokoj

02.10.2018, 13:04

Nikt wam tyle nie da co PO i PiS wam obieca!

02.10.2018, 08:14

Myślę , że Pokora już rozumie , że ten przykry incydent , który sprokurował popularności mu nie przyniesie i zmniejsza jego szansę na wygranie wyborów. Mieszkańcy chcą spokoju i konstruktywnego działania na rzecz poprawy warunków bytowych i rozwoju miasta a nie zadym , odstraszania polityków władzy , którzy przyjeżdżają tutaj i oferują pomoc.
Nie pamiętam , żeby Tusk , czy Komorowski był w Zduńskiej Woli , byli ale w Sieradzu , przyjechali po poparcie przed wyborami i to dawno temu .Taką to siłę przebicia ma miejskie i powiatowe koło PO.

02.10.2018, 07:37

Czy urzędy miejskie , powiatowe , prezesikow dostaną ludzie z pajeczna czy z konstantynowa ?

02.10.2018, 06:29

Czytam te wszystkie wypowiedzi o kodzie - francja elegancja - koniec z tym . Rzeczy należy nazywać po imieniu - to jest zwykła hołota,której w większości zabrali emerytury a reszta boi się o swoje stołki,np w lokatorze. Chamstwo, buta i arogancja, Przez tyle lat żyli w przekonaniu,że Polska to ich prywatny folwark. WON - PO , N , PSL . To jest niewiarygodne,żeby takie odrażające towarzystwo robiło tyle zamętu.

01.10.2018, 22:47

Moźe pani ze zdjęcie pod przykrywką walki o konstytucję po prostu boi się o stanowisko . A ktoś wie gdzie ta dama pracuje ?

01.10.2018, 19:52

Ci ludzie sa chorzy z nienawiści do ludzi inaczej myślących niż inni.Całe lata zarzucali PiS-wi sianie nienawiści i chaosu,a wystarczy na to chore z nienawiści towarzystwo popatrzeć i już wiadomo, kto kwalifikuje się na oddział bez klamek

01.10.2018, 18:39

Wybory wkrótce. Pokażmy gdzie jest miejsce Pokory, Iwaniukowej,Niedźwieckiego .....na śmietniku historii Zduńskiej Woli i to tej raczej niechlubnej,

01.10.2018, 18:32

Określenie gorszy sort - było dla mnie nieprzyzwoite, Dzisiaj po spotkaniu z ludźmi z KOD, na czele z Iwaniukową i Pawłowską, nabiera innego znaczenia. Niestety zaczynam rozumieć jego znaczenie. Wstyd dla Pań a to zdjęcie Pani Iwaniukowej krążące po FB - żenada .Starszej kobiecie nie przystoi takie zachowanie.

01.10.2018, 18:25

Brawo Damian. Będziemy całą rodziną głosować na Ciebie. Pokora ze swoimi harpiami do lamusa.Straszny wstyd Panie Radny.