Wybory do Europarlamentu 2014 w Zduńskiej Woli: Wygrywa PiS przed PO Wybory do Europarlamentu 2014 w Zduńskiej Woli: Wygrywa PiS przed PO

(© jj)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Eurowybory 2014 w Zduńskiej Woli - znamy wyniki z komisji. PiS wygrało z PO ogromną ilością głosów. Trzecie jest SLD .

Z danych PKW po podliczeniu głosów w komisjach wyborczych w powiecie zduńskowolskim wynika, że PiS z ogromną przewagą wygrało w powiecie zduńskowolskim z PO.
Na PiS swoje głosy oddało 40.23 proc, na PO - 29.31 proc., SLD uzyskało 8.92 proc, PSL - 8.66 proc, Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke - 6.30 proc. , Polska Razem - 2.72 proc. i Solidarna Polska -2.47 proc.

Eurowybory 2014 w Zduńskiej Woli - podsumowanie:

PiS - 37.67 proc
PO - 33.05 proc.
SLD - 10.47 proc
Nowa Prawica - 6.47 proc.

W sumie w Zduńskiej Woli do urn poszło 22.48 proc. uprawnionych. W powiecie zduńskowolskim zagłosowało 20.71 proc. uprawnionych.

Ja wyglądały Eurowybory 2014 w Zduńskiej Woli można zobaczyć tutaj: Eurowybory w Zduńskiej Woli

Wybory do europarlamentu

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sympatyk (gość)

Już widzę jak do PiS po zwycięstwie wracają stare szumowiny i zdrajcy typu Bednarska, dziadówka co politycznie rozwalała zakłady pracy.Proszę o tym jej nieznanym epizodzie/od 2009 roku poczytać.w internecie/To jest klasyczna "agentka" w rodzaju Królewioka i J.Szymańskiej co po wyborach przeszła z miejsca do PO.Te kobiety to poziom Sawickiej i Renatki Beger.

ktoś (gość) (zaq)

Poczytaj ustawę i uchwały PKW to może zrozumiesz dlaczego i kto zmienił granice obwodów do głosowania. A informacje o zmianach już dawno zostały zamieszczone na stronach urzędów więc jak się mało interesujesz to mało wiesz. A jedno co udowodniłeś to tylko i wyłącznie własną niewiedze...

zaq (gość)

Frekwencja w Zduńskiej Woli mogłaby być wyższa, tylko władze zmieniły obwody do głosowania tak, że mieszkańcy Pastwisk, którzy zawsze głosowali w PG nr 2 musieli głosować w Elektroniku lub na Świerkowej (dla niektórych to ponad 2km od miejsca zamieszkania). Wielu starszych ludzi chcąc zagłosować po mszy jak zawsze w PG2, dopiero w lokalu wyborczym dowiadywało się, że muszą zagłosować gdzie indziej i niestety często rezygnowali z głosowania. A informacji o zmianach ciężko było znaleźć w lokalnych mediach. Podobnie było na Południu. Więc należy podziękować władzom miasta Zduńska Wola za przyczynienie się do obniżenia frekwencji.

maniek (gość)

Lesniczaki wstawać Pobudka przecież wiedzieliście że tak będzie więc nie chować głowy w piasek tylko konfa i obiecajcie że w listopadzie będzie jeszcze lepiej czyli pod progiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

maniek (gość)

no to pani Bożęcka zrobiła wynik bo Krasinski standartowo Lipa ale teraz w nagrodę dostanie jedynke do sejmiku