Wypadek śmiertelny w Suchoczasach. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką [zdjęcia]

Do wypadku w Suchoczasach w gminie Zduńska Wola doszło w czwartek, 6 grudnia. Zderzyło się auto osobowe z ciężarówką. Zginął kierowca osobówki.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej ze Zduńskiej Woli do Szadku w Suchoczasach. W czwartek, 6 grudnia, po godz. 8 na trasie zderzyła się czołowo osobówka z ciężarówką.

Wstępnie ustalono, że kierujący nissanem micrą z nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku drogi, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Scania. Kierujący nissanem, 35-letni zduńskowolanin, zginął na miejscu.

Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku.

Agnieszka Olejniczak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.12.2018, 12:04

Kiedy pogrzeb Kuby? (*) ... Ogromny ból.... ;( (*)

09.12.2018, 21:18

dokladnie tylko on wie co sie stalo ja przezylam taka tragedie rok temu .... nikomu nie zycze ... a komentarze niektorych ... pomysl zanim cos napiszesz moze kiedys to trafic na kogos z twojej rodziny ....

09.12.2018, 17:37

Ogromną tragedia, jak widać wielu go znało i lubiło. Pamiętajcie jak jedziecie o swojej rodzinie, nie ma nic ważniejszego. Czy jechał bardzo szybko? Patrząc na stan obydwu aut, na pewno. Czy warunki były słabe? Do cholery mamy grudzień! Nigdy nie dowiemy się dlaczego zjechał na drugi pas. Na pewno można było temu zapobiec, mógł się połamać ale by żył. Nie spieszcie się tak i pamiętajcie o Kubie jak wam się zachce zapiera***c!!

09.12.2018, 00:32

KUBAA ;( (*)

09.12.2018, 00:29

Wyrazy współczucia dla żony córeczki i najblizszej rodziny ;( spoczywaj w spokoju KUBA ;(( (*) (*) (*)..

07.12.2018, 19:22

nie rozumiem tych śladów na poboczu na drugim zdjęciu

07.12.2018, 11:22

1910,to ty jeszcze nie wiesz że każdy Polak z dostępem do Internetu jest fachowcem w każdej dziedzinie.

07.12.2018, 06:58

Wy wszyscy i wasze opisy!!!Było słucho było šlizgo jechał za szybko!!!Zamknąć się!!!Tylko Kuba wie co się stało.Zawszę bedziesz w naszychvsercach KUBA....

06.12.2018, 23:13

92%

06.12.2018, 21:57

Co ma moc denaturatu do tego wypadku?

06.12.2018, 21:29

Wspomnienia....

06.12.2018, 21:24

Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko, za rano, za nagle. Dopada po pracy, przed kąpielą, po obiedzie. Przychodzi w czwartek, a przecież mogłaby w sobotę. Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje. Przychodzi i zostawia ból. Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia.

06.12.2018, 21:04

DENATURAT JEST MOCNY.

06.12.2018, 21:00

Tak to ten co miał Fermentację

06.12.2018, 20:52

Do Ccc: to brat blizniak tego co mial fermentacje

06.12.2018, 20:49

Nie moge w to uwierzyć spoczywaj w pokoju

06.12.2018, 20:48

O godzinie 6.30 mijałem się z piaskarką w Suchoczasach. Było posypane a droga była sucha

06.12.2018, 20:48

Ta droga przy najmniejszym przymrozku zamienia się w wielką ślizgawkę, nawierzchnia jest gładka i wystarczy drobny błąd kierowcy a można wylądować w rowie.. Dla porównania już za Szadkiem w stronę Łodzi jest zdecydowanie lepsza, woda nie pozostaje na jezdni a przy tych samych warunkach atmosferycznych auto tam jest stabilniejsze i droga chamowania też jest zdecydowanie krótsza..
Wydaje mi się że chłopak po prostu wpadł w poślizg, przy tych warunkach zarówno atmosferycznych i drogowych dużo nie trzeba..
Wyrazy współczucia dla rodziny.

06.12.2018, 20:26

Syn dyrektor szpitala?

06.12.2018, 20:11

Samobòjstwo...?

06.12.2018, 19:20

bliźniak trochę za wcześnie ..... R.I.P :(