Niegroźny, choć widowiskowy wypadek wydarzył się w Ostrówku pod Zduńską Wolą. 21-latek wpadł z autem do wody... Dzień wcześniej odebrał prawo jazdy.

Policjanci zostali wezwani do Ostrówka w gm. Zduńska Wola w środę ok. godz. 3:40
- Gdy dojechali na miejsce okazało się, że kierujący samochodem opel vectra 21-letni zduńskowolanin jadąc drogą DK-14 w kierunku Łasku stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przecinającego drogę rowu melioracyjnego. Kierujący pojazdem był trzeźwy - relacjonuje Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy zduńskowolskiej policji.
Okazało się, że 21-latek jest „świeżo upieczonym” kierowcą. W poniedziałek odebrał prawo jazdy, a we wtorek kupił auto. Zapewne dlatego jego nocna przejażdżka zakończyła się „lądowaniem” w rowie. Do wyciągnięcia pojazdu z rowu potrzebny był dźwig. Podczas tej czynności droga była częściowo zablokowana. Młodego kierowcę za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym ukarano mandatem karnym w wysokości 150 zł.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!