Trzy oferty wpłynęły na budowę łącznika między trasą S8 a drogą wojewódzką (byłą krajową trasą nr 12). Do końca marca można składać oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji dotyczącej przebudowy szlaku komunikacyjnego biegnącego przez Nowe Miasto.

Trzy oferty wpłynęły na budowę łącznika między trasą S8 a drogą wojewódzką (byłą krajową trasą nr 12). Decyzja o wyborze oferty zapadnie prawdopodobnie w kwietniu. Do końca marca można składać oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji dotyczącej przebudowy szlaku komunikacyjnego biegnącego przez Nowe Miasto i łączącego osiedle Karsznice z pozostałą częścią miasta.

Zakładana cena budowy łącznika to niemal 32 mln zł. Wartość najniższej złożonej oferty to ponad 18,9 mln zł, a najwyższa to blisko 20,5 mln zł. Wykonawca ma zostać wybrany w kwietniu.
W starostwie ogłosili też przetarg na wykonanie dokumentacji technicznej przebudowę ciągu ulic Łaska – Świerkowa – Jodłowa – Staszica – Spółdzielcza. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do końca marca. Przewidywana cena za wykonanie tej usługi to 400 tys. zł. Kosztami po połowie podzielą się miasto i powiat.

Więcej o drogowych przetargach czytaj w 24 marca w „Naszym Tygodniku Zduńska Wola Łask”.

Drogi

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!