Policja ustala okoliczności wypadku na torach

Policja ustala okoliczności wypadku na torach (© Jolanta Jeziorska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Martwą młodą kobietę znaleziono w czwartek na torach kolejowych na wysokości miejscowości Izabelów pod Zduńską Wolą. Z wstępnych ustaleń wynika, że mogła rzucić się pod pociąg.

Maszynista zeznał, że kiedy zauważył kobietę, nie zdążył już wyhamować. Na razie wersji jest kilka. Oprócz wypadku brana pod uwagę jest także ta, że kobieta popełniła samobójstwo. W środę na portalu społecznościowym nk młoda kobieta pisała o takim zamiarze. Okoliczności zdarzenia ustala zduńskowolska policja. Na razie udało się ustalić personalia dziewczyny, to 17-letnia zduńskowolanka.
Ruch pociągów na trasie Łódź-Sieradz był wstrzymany przez blisko 2 godziny, od godz. 9.20, kiedy doszło do wypadku, do godz. 11.05. .

Komentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WWW (gość)

Do MM - A przez kogo ?To nauczyciel wielokrotnie był widziany jak przywoził swoim autem uczennicę pod wiadukt na którym popełniła samobójstwo. Czy tak postępuje pedagog? Czy to jest przypadek?

MM (gość)

Dlaczego oskarzacie nauczyciela tego liceum, do którego chodziła? To nie przez niego ta dziewczyna rzuciła się pod pociąg.

nikt (gość)

A może by tak..
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie...
Ona już TAM jest , ja myślę ,że dajcie już spokój,,
A jak chcecie coś dla NIEJ zrobić to uklęknijcie i,,
Wieczne odpoczywanie.....

anonim (gość)

Teraz bez względu na wszystko ludzie i tak będą snuć różne domysły na ten temat - Taka ludzka głupota. Najśmieszniejsze są osoby, które wysuwają pochopne wnioski i myślą sobie Bóg wie co, o niczym nie wiedząc i nie mając pojęcia (a nawet nie znając tej osoby). Tak czy inaczej - czasu cofnąć się nie da, trzeba żyć dalej. Iza zawsze będzie tkwić w sercach znajomych/przyjaciół - jedynie trzeba dbać o to, by nie zapomnieć...

natalka (gość)

Właśnie niech ktoś powie dlaczego. A nie każdy snuje domysły. Bo prawdy i tak się dowiemy prędzej czy później.
Do której szkoły ona chodziła wg?

kk (gość)

Niby wolność słowa więc gdzie się podziały moje poprzednie komentarze?? Czyżby padło za dużo bolesnej prawdy i ludzie zaczęli się domyślać o kogo chodzi? Więc najlepiej skasować i udawać że nic się nie stało! tylko że Izy już z nami nie ma  :(

kk (gość)

i tu zaczyna się problem, gdyby właśnie wtedy we wrześniu poszła do innej szkoły i nie poznała "pewnego osobnika" dzisiaj nadal byłaby z nami (...) a teraz mydli się jej rówieśnikom oczy w szkole i opowiada jakieś brednie (...) więc szanowni "życzliwi" prawda was dosięgnie!

jaa (gość)

kurcze jest tyle plotek na temat czemu tak zrobiła, ale czemu ona to zrobiła to tylko ona wiedziała ...
chciałabym wiedzieć czemu to zrobiła, znałam ją i była to bardzo cicha i miła dziewczyna, fakt że od września chodziła do innej szkoły i straciłam z nią kontakt, ale widziałam i rozmawiałam z nią pod koniec września i nawet mówiła że ma fajną klase i że u niej wszystko ok, nawet nie przypuszczałam ze rozmawiam znią w tedy poraz ostatniu :(
jeśli ktoś zna prawde niech napisze, bo jest tyle plotek i domysłów....