Przedszkolaki cieszyły się z nowych zabawek Przedszkolaki cieszyły się z nowych zabawek

Przedszkolaki cieszyły się z nowych zabawek (© Jolanta Jeziorska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kilka worków zabawek przywieźli do Publicznego Przedszkola nr 4 w Zduńskiej Woli żołnierze z 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Nie pojawili się tu przypadkiem. Przed miesiącem część przedszkola została zalana, a woda doszczętnie zniszczyła sale, meble i zabawki najmłodszej grupy.

Dyrektor PP nr 4 Katarzyna Łapa - Drożdź prosiła wówczas o pomoc, także na łamach naszej gazety. Apele dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego", jak mówi mjr Andrzej Truskowski z 32 BLT w Łasku, sprawiły, że w bazie zorganizowano akcję. - Żołnierze szybko zareagowali na apel o pomoc i przynieśli zabawki - podkreśla i zapowiada, że to nie koniec.
W workach przywiezionych z łaskiej bazy znalazły się m.in. pluszaki, samochodziki i książeczki. Przedszkolaki dziękowały za prezent własnoręcznie wykonanymi upominkami i występem.
Dyrektor PP nr 4 Katarzyna Łapa-Dróżdż nie ukrywa, że nadal każda pomoc jest mile widziana. Potrzebne są nie tylko pomoce dydaktyczne, ale też pomoc przy remoncie zalanych pomieszczeń.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!