Zgon na Zielonej w Zduńskiej Woli

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zduńskowolska policja odnotowała zgon na ul. Zielonej w Zduńskiej Woli. Na schodach jednego z bloków został znaleziony martwy 37-latek.

O mężczyźnie leżącym na klatce schodowej poinformowała policję mieszkanka bloku przy ul. Zielonej w Zduńskiej Woli po godz. 22 w sobotę. Na miejsce dotarli policjanci i pogotowie. Z wstępnych ustaleń wynika, że zgon 37-latka spowodowany był nadmiernym spożyciem alkoholu.
- Lekarz wykluczył udział osób trzecich. Prawdopodobnie mężczyzna zmarł na skutek zaduszenia wymiocinami - mówi Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy zduńskowolskiej policji.
Z relacji sąsiadów wynika, że mężczyzna bawił się wcześniej na suto zakrapianej alkoholem imprezie.

Komentarze (2)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21

Ktoś kto Go kochał (gość)

Jako rodzina zmarłego domagamy się sprostowania tego artykułu. Zmarły był trzeźwy w chwili zgonu co nawet lekarz stwierdził, przyczyną (oficjalną) było zakrztuszenie ale nie wymiocinami. Jednakże prawdopodobnie nastąpił zawał serca. A główną przyczyną było nieudzielenie pomocy przez sąsiadów, którzy obserwowali dłuższy czas jego agonię. Nie przewrócili go na bok i nie wezwali pogotowia nim zmarł. Znieczulica ludzka. Autor tekstu powinien czerpać wiadomości od rodziny a nie od przypadkowych osób może nawet od tych którzy nie udzielili pomocy umierającemu i chcieli się wybielić. O autora domagamy się sprostowania, natomiast wszystkim tym co nie udzielili pomocy co mam życzyć? Chyba tego żeby znaleźli się w takiej samej sytuacji jak nasza rodzina. Takimi oszczerstwami pomnożyliście nasz ból po stracie ukochanej osoby. DOMAGAMY SIĘ SPROSTOWANIA!

kacper (gość)

co za bzdury. on nie byl pijany ani nie byl na imprezie. za fałszywe teksty które tu wypisujecie powinien autor odpowiedzieć przed sądem.