Jubileuszowy Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca rozpoczęty po mistrzowsku. Uczestnicy spotkali się z Mistrzem Olimpijskim z Sochi w łyżwiarstwie szybkim Zbigniewem Bródką.

W piątek rozpoczął się jubileuszowy – X Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca, który będzie trwał aż do Niedzieli Palmowej. Jak co roku miejscem spotkania uczestników zjazdu jest Hotel Biesiada. W tym roku imprezę otworzyło spotkanie z Mistrzem Olimpijskim z Sochi w łyżwiarstwie szybkim – Zbigniewem Bródką.
W tegorocznym, jubileuszowym zjeździe, oprócz stałych bywalców biorą udział również nowi uczestnicy. Po wspólnej zabawie integracyjnej prowadzonej przy współpracy z pracownikami WSHE w Sieradzu, Zjazdowiczów odwiedził Mistrz Olimpijski. Zbigniew Bródka opowiadał Składakom o ciężkich przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich, emocjach im towarzyszących, radości ze zwycięstwa oraz swoich zainteresowaniach i życiu prywatnym.
Po rozmowie pełnej wrażeń nadszedł czas na rozdawanie autografów i wspólne pamiątkowe zdjęcia z Mistrzem. Pierwszy dzień zjazdu zakończył się tańcami w rytmach największych przebojów oraz karaoke.
Przed zjazdowiczami jeszcze dwa dni pełne atrakcji. Czeka na nich m. in. zwiedzanie 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, nauka pływania oraz nurkowanie. Choć Zajazd zakończy się w Niedzielę Palmową, to jeszcze tego samego dnia jego uczestnicy, wezmą udział w Mszy Świętej, po której wysłuchają opowieści członków Stowarzyszenia Kombatantów Sił Pokojowych ONZ.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!