Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Wiśniewski & Andrzej Wawrzyniak

  Club Hades Zduńska Wola
  Zduńska Wola, ul. Złotnickiego/21

  20:00 Piątek, 11 marca

  Michał Wiśniewski:
  Polski wokalista, autor tekstów, lider grup: Ich Troje, Troje, Red Head oraz projektów Spooko i Renia Pączkowska. Mieszkał w Niemczech, gdzie uczęszczał do gimnazjum oraz do szkoły muzycznej – uczył się gry na fortepianie. W latach 90. XX wieku spotkał Jacka Łągwę, z którym planował założyć zespół. W jednym z klubów karaoke spotkali Magdę Femme (późniejszą pierwszą żonę Michała) i założyli wraz z nią zespół Ich Troje. W styczniu 2003 wraz z zespołem Ich Troje wygrał krajowe eliminacje eurowizyjne z utworem „Keine Grenzen – Żadnych granic”, dzięki czemu reprezentował Polskę podczas finału 48. Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2014 zorganizował projekt zatytułowany „Domówka” – koncert Ich Troje, transmitowany na żywo poprzez oficjalny kanał na YouTube.
  Wydana w listopadzie 2013 r. solowa płyta Michała Wiśniewskiego „La Revolucion” zwróciła uwagę przede wszystkim obśmianym w internecie utworem „Filiżanka”. Lider Ich Troje ujawnił szczegóły obchodów 20-lecia zespołu, który wciąż istnieje: po kilku miesiącach negocjacji udało się ustalić w końcu gdzie i kiedy ukaże się nowa płyta. 14/02/2016 na tydzień przed koncertem we Wrocławiu ukaże się nakładem Warner Music Polska podwójny album z dwoma okładkami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.