Wybierz region

Wybierz miasto

  Orszak Trzech Króli

  Pasaż Powstańców Śląskich
  Zduńska Wola, ul. Pasaż Powstańców Śląskich/.

  Środa, 6 stycznia

  • Wstęp wolny

  6 stycznia ulicami Zduńskiej Woli znów przejdzie Orszak Trzech Króli. Współorganizują go wszystkie zduńskowolskie parafie a także starostwo, Urząd Miasta i zduńskowolska gmina. gmina.
  Trzej Królowie wraz ze swoimi orszakami wyruszą z parafii św. Antoniego, parafii św. Pawła oraz z parafii św. Maksymiliana. Z Bazyliki Mniejszej wyruszy Orszak Gwiazdy Betlejemskiej. Wszystkie cztery orszaki spotkają się jak poprzednio a ulicy Łaskiej, by wspólnie przejść pod Ratusz. Tam, odegrana zostanie scenka "Na dworze Heroda". Później, w Bazylice Mniejszej nastąpi złożenie darów, koncert kolęd oraz podsumowanie IX Powiatowego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę i Ozdobę Bożonarodzeniową. Przygotowania od orszaku już się rozpoczęły.
  - Zapraszamy 6 stycznia 2016 roku do udziału w jasełkach ulicznych Orszaku Trzech Króli. W tym roku zaprosiliśmy wszystkie szkoły z terenu miasta, starostwa i gminy po to, aby włączyly się w to dzieło, można powiedzieć przywracania tradycji jasełkowych, które są oparte nie na współczesnych scenariuszach, ale na scenariuszu napisanym 2 tysiące lat temu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  LAUR PIĘKNA "Nasz Tygodnik Zduńska Wola Łask" - Salon fryzjerski

  LAUR PIĘKNA "Nasz Tygodnik Zduńska Wola Łask" - Salon fryzjerski

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.