Wybierz region

Wybierz miasto

  pARTyzant: Gitarowa OFFensywa IV

  Alternatywa Pub
  Zduńska Wola, ul. Sieradzka/17, +48 50 276 55 42

  19:00 Sobota, 16 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  pARTyzant:

  Początek swojej działalności estradowej Krzysztof ‘pARTyzant’ Toczko zawdzięcza legendarnej grupie Dżem. Szlify muzyczne i literackie zdobywał u swojego przyjaciela Ryśka Riedla. Od 1991 roku przez trzy lata gitarzysta swoim solowym występem otwierał koncerty zespołu, jak i gościnnie wspomagał muzyków, grając na akordeonie, harmonijce ustnej, instrumentach perkusyjnych czy gitarze akustycznej. Gitarzysta gości na czterech płytach Dżemu nagranych w tamtym okresie.

  Ponadto od ponad dziesięciu lat zasila szeregi Zdrowej Wody.
  pARTyzant od początku swojej działalności posługuje się nietypową techniką gitarową tappingu oburęcznego (wydobycie dźwięku poprzez odpowiednie uderzanie strun palcami). Umożliwia ona prowadzenie kilku niezależnych linii melodycznych, jak i granie na dwóch gitarach jednocześnie. Szerszy rozgłos muzyk zawdzięcza witrynie internetowej YouTube, gdzie od 2007 roku zamieszcza swoje klipy.

  Od 2008 roku pARTyzant zyskał większe możliwości dzięki polskiej firmie lutniczej Mensinger, która stworzyła dla niego specjalny sygnowany model gitary dwugryfowej (Mensinger Monster).
  pARTyzant koncertuje również poza granicami kraju i ma już za sobą występy u boku takich gigantów gitary jak: Joe Satriani, Al Di Meola, Steve Lukather czy Tommy Emmanuel. W szerokim repertuarze artytsty znajdziemy kompozycje własne, jak i oryginalne interpretacje muzyki filmowej, klasycznej, rockowej czy jazzowej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.