Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa historii rajstop – organizator marka Gatta

  Zduńskowolskie Centrum Integracji "Ratusz"
  Zduńska Wola, ul. Pl. Wolności/26, +48 43 823 25 92

  Od 13.10.2015 do 30.10.2015

  • Brak informacji o cenie

  Dla milionów kobiet na całym świecie rajstopy i pończochy to podstawowy element garderoby, bez którego nie wyobrażają sobie codziennego życia. Szczególnie w sezonie jesienno-zimowym doceniamy wartość tego produktu.
  Dlatego Gatta postanowiła w nietypowy sposób przedstawić ich historię, zapraszając mieszkańców Zduńskiej Woli na wyjątkową wystawę.

  Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma FERAX, lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w ponad 130 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Produkty marki sprzedawane są na całym świecie m.in. w Chinach, we Włoszech, a nawet w Australii.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.