Dodaj zdjęcie profilowe

avatarA. R.

Zduńska Wola

Certyfikat Wojewódzki Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie- Dla Tęczowego Przedszkola

2014-12-01 12:33:53

Po raz kolejny "Tęczowe Przedszkole" Publiczne Przedszkole nr 2 uzyskało CERTYFIKAT WOJEWÓDZKI SIECI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PROMUJĄCYCH ZDROWIE. Wicekurator Łódzki wręczył przedstawicielom 18 placówek regionu łódzkiego wspomniane wcześniej certyfikaty. Podejmowane działania dydaktyczno-wychowawcze wykraczające poza podstawę programową wychowania przedszkolnego w zakresie działalności proekologicznej już wcześniej przyniosły nam CERTYFIKAT SIECI SZKÓŁ EKOLOGICZNYCH.
W pracach zespołu uczestniczyły następujące nauczycielki:
Justyna Kubiak- koordynator ,Anna Popławska, Aleksandra Konieczna, Aleksandra Rusak, Lidia Podwysocka.
Najbardziej cieszy jednak fakt, iż nasi podopieczni uczestnicząc w realizacji tego projektu zostali wyposażeni w niezbędne wiadomości, umiejętności i nawyki dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, które przydadzą się również w życiu dorosłym.
Dorota Michalska-Hunck- Dyrektor

Jesteś na profilu A. R. - stronie mieszkańca miasta Zduńska Wola. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj