Naturhouse Zdunska Wola

avatarNaturhouse Zdunska Wola

Zduńska Wola
Centrum Dietetyczne Naturhouse oferuje opiekę specjalistów ds. żywienia, indywidualny plan dietetyczny, cotygodniowe wizyty oraz naturalną suplementację wspomagającą proces odchudzania. Oprócz kuracji odchudzających, które przeprowadzamy staramy się zmieniać nawyki żywieniowe na lepsze.

Otwarcie Centrum Dietetycznego w Zduńskiej Woli

2014-05-12 14:53:22

Witamy wszystkich interesujących się tematyką zdrowego żywienia. W dniu 22 kwietnia 2014 roku otworzyliśmy Centrum Dietetyczne w miejscowości Zduńska Wola. Nasi eksperci w reedukacji żywieniowej pomogą w walce nadwagą. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów postaramy się stworzyć optymalne warunki dla każdego, kto pragnie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową wagę ciała. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne pomiary składników masy ciała i ustalenie programu żywieniowego w naszym Centrum.

Jesteś na profilu Naturhouse Zdunska Wola - stronie mieszkańca miasta Zduńska Wola. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj