XIV SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2016 „ĆWICZ CO DNIA, SPORT CI SIŁĘ DA !”

2016-05-11 22:22:00

11 maja 2016 r. odbyła się XIV MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW organizowana przez "Tęczowe Przedszkole" Publiczne Przedszkole nr 2 w Zduńskiej Woli przy ulicy Getta Żydowskiego.
Jej hasło przewodnie brzmiało „ĆWICZ CO DNIA, SPORT CI SIŁĘ DA !”.
Swój udział zgłosiło 9 zduńskowolskich przedszkoli - w tym debiutant - Przedszkolne Prywatne "Radosny Maluszek". Wspaniała sportowa zabawa, uśmiech i radość dzieci z zaprezentowania swoich umiejętności przed dużą publiką, to nie lada wyzwanie. W przerwach między zmaganiami, były popisy artystyczne i sportowe. Wystąpiły zespoły taneczne Izy Wartalskiej z Miejskiego Domu Kultury oraz podopieczni Bogdana Jankowskiego i Dariusza Zająca z Klubu Karate Kyokushin.
Wszystkie dzieci, które ukończyły każdą konkurencję, otrzymywały gromkie brawa, a JURY konkursowe w składzie: Pan Dyrektor Biura Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Władysław Piotrowski, Pani Dyrektor Przedszkola Dorota Michalska-Hunck, Pani Agnieszka Grzegorzewska- RYTM, Pan Dariusz Zając oraz przedstawicielka Rady Rodziców „Tęczowego Przedszkola” Pani Paulina Zagner stanęło na wysokości zadania i oklaskami nagradzali wszystkie dzieci. Każda uczestnicząca w Spartakiadzie placówka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrody książkowe natomiast każdy przedszkolak otrzymał medal i drobny upominek.
Nagrodę dla najlepiej kibicującej grupy w tym roku otrzymały dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Zduńskiej Woli.
Specjalny puchar trafił do Publicznego Przedszkola nr 5 w Zduńskiej Woli.

Jesteś na profilu JUSTYNA KUBIAK KUBIAK - stronie mieszkańca miasta Zduńska Wola. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj