Amatorzy Zapolice przegrali z Unią-Sieradz Męka [zdjęcia]

oprac.jj
Amatorzy Zapolice przegrali z Unią-Sieradz Męka
Amatorzy Zapolice przegrali z Unią-Sieradz Męka Małgorzata Gołębiowska, GOKiS Zapolice
Amatorzy Zapolice przegrali z Unią-Sieradz Męka 4:2. Mecz rozegrano w Męce.

Po dwóch kolejkach sieradzkiej Klasy A gr. II nadal bez straty punktów pozostaje Unia-Sieradz Męka. W dzisiejszym spotkaniu Unia pokonała na własnym boisku Amatorów Zapolice 4:2. Gospodarze do przerwy prowadzili 3:1.

Goście bramkę kontaktową zdobyli w 52. minucie i próbowali doprowadzić do remisu, jednak bezskutecznie. Miejscowi strzelili jeszcze jedną bramkę w doliczonym czasie gry.
Tym samym Unia Sieradz Męka, a także Tęcza Brodnia i TS Janiszewice przewodzą w tabeli z dorobkiem 6 pkt.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0