Aneta Witkowska ze Zduńskiej Woli wicemistrzynią świata ZDJĘCIA

Włodzimierz Rychliński
Aneta Witkowska ze Zduńskiej Woli wicemistrzynią świata
Aneta Witkowska ze Zduńskiej Woli wicemistrzynią świata I lo zduńska wola
Aneta Witkowska ze Zduńskiej Woli znów udowodniła, że jest jedną z najlepszych pływaczek na świecie. Tym razem zdobyła srebrny medal podczas zawodów zorganizowanych na Krecie.

Mistrzostw Świata Oceanman 2022 zorganizowane zostały na Krecie. Brała w nich udział Aneta Witkowska ze Zduńskiej Woli. Jej start w zawodach okazał się gigantycznym sukcesem. Zduńskowolanka od lat zajmuje czołowe miejsca w takich zmaganiach. Tak było i tym razem. Pływaczka przywiozła do Zduńskiej Woli srebrny medal. Startowała w kategorii sprint na dystansie 2 km. Zajęła także 8. miejsce w na dystansie 5 km.

O sukcesach znakomitej pływaczki poinformowało I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli. W tej szkole Aneta Witkowska jest nauczycielką wychowania fizycznego.

Co włożyć, a czego unikać w koszyku wielkanocnym?