Głosuj na Ochotniczą Straż Pożarną ze swojego regionu i pomóż strażakom ochotnikom zdobyć 5 tyś. zł

Akcja specjalna "Harnaś wspiera Strażaków Ochotników"
Udostępnij:
Strażacy z OSP są często pierwsi na miejscu zdarzeń. Udzielają pomocy, ratują nasze życia, dorobek, mienie. Są bohaterami dnia codziennego. Strażacy ochotnicy zajmują się nie tylko gaszeniem pożarów. Realizują również działania w zakresie ratownictwa technicznego, drogowego, powodziowego, wodnego, wysokościowego, chemiczno-ekologicznego, a także kwalifikowanej pierwszej pomocy i działań poszukiwawczo-ratowniczych z psami. Pomagają w czasie pandemii, walczą ze skutkami coraz bardziej gwałtownych burz i anomalii pogodowych.

Powodzenie akcji strażaków ochotników w ratowaniu życia i dobytku ludzi zależy w dużej mierze od wyposażenia jednostek OSP.

W Polsce jest ponad 16 tys. jednostek OSP. Na każde województwo przypada ich prawie 1000. Potrzeby strażaków ochotników i jednostek są znaczące. Partnerstwo marki Harnaś ze Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych RP ma na celu wsparcie strażaków ochotnikówmówi Agnieszka Podgórska, menedżer marki Harnaś. – Zależy nam na tym, by jako marka Harnaś zaoferować ochotniczym strażom pożarnym taką pomoc, jakiej rzeczywiście najbardziej strażacy potrzebują. Pozyskanie niezbędnego sprzętu i doposażenie dzięki wygranej w internetowym konkursie wpłynąć mogą na skuteczniejsze i bezpieczniejsze działania jednostek OSP – dodaje.

5 tyś. Zł dla OSP z Twojego regionu. Jak głosować?

Internetowy konkurs, który marka Harnaś organizuje w ramach kampanii „Harnaś wspiera Strażaków Ochotników”, stwarza jednostkom OSP z całej Polski szansę wygrania dofinansowania na cele statutowe. Konkurs realizowany jest na stronie www.piwoharnas.pl, poprzez którą każda pełnoletnia osoba może oddać jeden głos dziennie na zgłoszone jednostki. Głosowanie trwa do 30 września br.

10 jednostek OSP z największą liczbą głosów wygra nagrody pieniężne w wysokości 5 tys. zł. każda. Łączna pula nagród wynosi 50 tys. zł.

Zachęcamy do głosowania na jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, które otrzymają finansowe wsparcie od Harnasia. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.piwoharnas.pl i wybrać na mapie jednostkę OSP. Głosować można codziennie, do 30 września br. – mówi Agnieszka Podgórska, menedżer marki Harnaś. – Każdy głos to realne wsparcie dla wybranej jednostki OSP, dlatego nie wahaj się go oddać, tak samo jak strażacy ochotnicy nie wahają się, gdy trzeba wyjechać na akcję – dodaje.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 5 października 2021 roku, na profilu marki Harnaś znajdującym się̨ na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie internetowej www.piwoharnas.pl

harnaś

W ramach sponsoringu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP (ZOSP RP) marka Harnaś przekaże w 2021 roku łącznie 1 100 000 zł z na zakup dodatkowego wyposażenia i sprzętu dla jednostek OSP. W ramach kampanii „Harnaś wspiera Strażaków Ochotników”, realizuje ponadto loterię dla sklepów, w ramach której również zostaną przekazane środki na wsparcie jednostek OSP.

Materiał oryginalny: Głosuj na Ochotniczą Straż Pożarną ze swojego regionu i pomóż strażakom ochotnikom zdobyć 5 tyś. zł - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie