IV liga. Sensacyjna wygrana Pogoni Zduńska Wola w Radomsku

Jan Piotrowski, Aleksander Majerz, Łukasz Rakowski, Igor Skopiński, Jan Szewczyk, Filip Woźniak, Michał Papież
Marek Domagalski, Mateusz Wroński, Jardel Muniz Cruz, Patryk Wolański, Krzysztof Chruściel, Patryk Sławiński, Wojciech Chmielewski, Rafał Kurzynoga
W dolnym rzędzie od lewej strony siedzą:
Piotr Polega, Szymon Mirowski, trener Rafał Porada, asystent Adrian Budka, Patryk Kowasz, Filip Staszewski, Łukasz Włodarczyk
Pogoń Zduńska Wola W górnym rzędzie od lewej strony stoją: Jan Piotrowski, Aleksander Majerz, Łukasz Rakowski, Igor Skopiński, Jan Szewczyk, Filip Woźniak, Michał Papież W środkowym rzędzie od lewej strony stoją: Marek Domagalski, Mateusz Wroński, Jardel Muniz Cruz, Patryk Wolański, Krzysztof Chruściel, Patryk Sławiński, Wojciech Chmielewski, Rafał Kurzynoga W dolnym rzędzie od lewej strony siedzą: Piotr Polega, Szymon Mirowski, trener Rafał Porada, asystent Adrian Budka, Patryk Kowasz, Filip Staszewski, Łukasz Włodarczyk Fot. Pogoń Zduńska Wola
Niespodzianka w Radomsku, gdzie miejscowy RKS przegrał z Pogonią Zduńska Wola 0:1 (0:1). W roli trenera zwycięskiej drużyny debiutował Rafał Porada, który zastąpił Jarosława Maćczaka. Jego grającym asystentem jest Adrian Budka, doskonale znany kibicom Widzewa, bo bronił barw tego zespołu.

20. kolejka (pierwsza rundy wiosennej):
Widzew II Łódź - WKS 1957 Wieluń 2:0 (1:0). 1:0 - Daniel Mąka (44, głową), 2:0 - Daniel Mąka (54).
AKSSMS Łódź - Orkan Buczek 0:1 (0:1). 0:1 - Dominik Cukiernik (6).
Sokół Aleksandrów - Ceramika Opoczno 1:0 (0:0). 1:0 - Michał Wolinowski (7).
W 6 minucie mecz przerwano na około 10 minuty z powodu snieżycy. W 43 minucie Adam Banasiak z Ceramiki nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Sokoła Miłosz Rogalewicz. Z kolei w 48 minucie czerwoną kartką(druga żółta) upomniany został Damian Telus, kapitan zespołu z Opoczna.
Zryw Wygoda - Jutrzenka Drzewce 1:2 (0:0). 0:1 - Aleksander Sulikowski (56), 0:2 - Cezary Dominiak (65), 1:2 -Paweł Gierach (76).
W roli trenera Jutrzenki debiutował prezes tego klubu Krzysztof Supera.
RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola 0:1 (0:1). 0:1 - Patryk Sławiński (38).
Skalnik Sulejów - GKSBełchatów 0:3 (0:0). 0:1 - Serhij Napołow (63), 0:2 - Artur Golański (74), 0:3 - Przemysław Zdybowicz (86).
0mega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski 1:2 (0:1). 0:1 - Krzysztof Wojciechowski (26), 0:2 - Adrian Malicki (61), 1:2 -Przemysław Szewczyk (63).
W 82 minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Jan Jaszczak (Omega).
KSKutno - MKP-Boruta Zgierz 4:1 (2:1). 1:0 - Arkadiusz Ramel (19), 2:0 - Marcin Kacela (30), 2:1 - Jakub Dydak (44), 3:1 -Dawid Telestak (74), 4:1 - MarcinKacela (65).
Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Strykó w 0:1 (0:0). 0:1 - Michał Drogosz (63).
Pauza: Stal Niewiadów.