Magiczni nadal czarują w MHL

Rozegrano piątą i szóstą kolejkę ligi MHL w piłce nożnej organizowanej przez zduńskowolski TKKF. Jesteśmy na półmetku ligi i robi się coraz ciekawiej w lidze, są takie mecze gdzie zespół prowadzi 4:2 a potrafi przegrać 5:4.

W szóstej kolejce najciekawszym spotkaniem , które się odbyło był mecz pomiędzy Magicznymi Zachód a TINBY TEAM. Zapowiadało się na niespodziankę , ponieważ drużyna Tinby Team zdobyła pierwszą bramkę po strzale Tomasza Wardęgi.

W szeregach Magicznych wdarł się niepokój ale w zespole był dobrze dysponowany Dawid Oleszczyk wychowanek MKS Zduńska Wola i były zawodnik Gatty Activ , który zdobył bramkę wyrównującą . Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Po wznowieniu drugiej połowy do ataków przystąpili Magiczni i ponownie bramkę zdobył Dawid Oleszczyk ale zespół Tinby Team kontratakował i zdobył wyrównującą bramkę po strzale Jarosława Woźniaka . Ostatnie trzy minuty były horrorem na boisku oba zespoły atakowały bramkę przeciwników ale Magiczni mając takiego zawodnika jak Dawid Oleszczyk który potrafił wykorzystać kolejną sytuację pod bramką Tynby Team i dał zwycięstwo Magicznym.

Magiczni Zachód - Tenby Team 3:2 (1:1)

Strzelcy bramek : Dawid Oleszczyk x 3 - Tomasz Wardęga, Jarosław Woźniak.

Skład Magicznych: Daniel Buś(b)- Mateusz Witczak(c),Mateusz Kołuda, Grzegorz Królewiak,Łukasz Kosiński,Daniel Rychlik,Marcin Kulawiecki,Przemysław Malinowski,Marcin Piotrowski,Dawid Oleszczyk,Marcin Orzepiński.
Trener:Dominik Sitarek.
Manager:Adam Miłosiński.