MKS Zduńska Wola - KS Karsznice [zdjęcia]

Agnieszka Olejniczak
MKS Zduńska Wola okazał się lepszy od KS Karsznice w meczu derbowym o mistrzostwo klasy okręgowej. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Derbowy mecz pomiędzy zduńskowolskimi drużynami MKS oraz KS Karsznice rozegrany został w sobotnie popołudnie na boisku przy ul. Piwnej, gdzie oglądało spotkanie około 250 osób.

W pierwszej połowie spotkanie przebiegało nerwowo, a piłkarze przenosili się z akcjami od jednego pola karnego do drugiego. Gole jednak nie padły. Dopiero w 59. minucie spotkania prowadzenie po rzucie karnym na 1:0 objął MKS. Ta bramka podcięła skrzydła zawodnikom z Karsznic, którzy nie byli już w stanie przeciwstawić się rywalowi i ostatecznie w ich bramce piłka znalazła się jeszcze trzykrotnie.

MKS Zduńska Wola - KS Karsznice 4:0 (0:0)

Bramki strzelili dla MKS: Mateusz Wroński 59 (k), Mikael Idzikowski 74 i 76 , Witold Kubiak 84.