MKS Zduńska Wola wysoko wygrał z Piastem Błaszki [zdjęcia]

Lech Kulma
W przedostatniej kolejce sieradzkiej klasy okręgowej , MKS Zduńska Wola wysoko pokonał Piasta Błaszki aż 8:2.

Już w 15 minucie prowadzenie dla MKSu dał Jarosław Jóźwiak, jeszcze w pierwszej połowie bramki strzelali dla gospodarzy - Witold Kubiak, Marcin Piotrowski i Kamil Radomski, który jeszcze w drugiej połowie strzelił gola.

Nadmienić trzeba że Kamil Radomski który wyleczył uraz nogi po wielu latach zaczyna dominować na boisku. Dwie bramki dla gości strzelił Przemysław Peruga, oba gole padły z rzutów karnych i to wszystko na co było stać drużynę z Błaszek.

Na wyróżnienie w drużynie Piasta zasługuje doświadczony zawodnik Adam Kaczmarek (z rodziny piłkarskiej Kaczmarków). Natomiast trener MKSu Rafał Barton dał szansę zagrać 16-letniemu juniorowi Marcelowi Wrzesińskiemu dla którego był to debiut w piłce seniorskiej. Kibice którzy zasiedli na trybunach dobrze odebrali występ młodego piłkarza .

MKSowi został jeszcze jeden mecz do rozegrania ale będzie to mecz wyjazdowy z MULKSem Łask.

MKS Zduńska Wola - Piast Błaszki 8:2 (4:1)

Bramki: Jarosław Jóźwiak, Witold Kubiak 2, Kamil Radomski 2, Marcin Piotrowski, Piotr Tomczyk samobójcza - Przemysław Peruga 2 (k)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani