MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 26
Przesuń zdjęcie palcem
KUCHARZ...

Praca w Zduńskiej Woli. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [styczeń 2022]

KUCHARZ
Miejsce pracy:Szadek, łódzkie
Pracodawca:Magdalena Rzepka "Regionalna Baba"
Dostępna od:107 dni
Data ważności:31.01.2022
Data rozpoczęcia:01.10.2021
Wynagrodzenie brutto:od 4 000 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:Przytowywanie potraw w codziennym funkcjonowaniu restauracji, zarządzanie podległym personelem pomocniczyn, przytotowywanie listy zakupów
Wymagania:wykształcenie - podstawowe
staż pracy ogółem - lata: 2

- praca w godz. 07.00 - 19.00

Letnie atrakcje we Wrocławiu: darmowe koncerty, kajaki i kino pod chmurką

StreetFootball 2024 w Mogilnie. Fani okazali wielkie serca podczas licytacji

Wystarczy minuta w łazience. Poznaj darmowy trik na piękną cerę bez niedoskonałości

Zrób pauzę, wyłącz zmysły i odpocznij. Czym jest floating?

Uważaj na ten chleb! GIS wycofał dwa rodzaje pieczywa. Są niebezpieczne dla zdrowia