Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Artykuł sponsorowany GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony, na oddanie w dzierżawę części nieruchomości położonych w Tomaszowie Mazowieckim przy przystani na rzece Pilicy z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej – ogródek gastronomiczny i usługi gastronomiczne w pojeździe typu Food Track.

Przetarg odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2020 roku o godz. 13:00 w sali nr 22 Urzędu Miasta Tomaszowa Maz. ul. POW 10/16

Przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę na okres trzech miesięcy są nieruchomości stanowiące własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, położone w Tomaszowie Mazowieckim, stanowiska oznaczone literami:

• B - w obr. 13 przy przystani na rzece Pilicy - część działki oznaczonej numerem 692/1 o pow. 96 m2, dla której prowadzona jest księga wieczysta PT1T/00048374/9, mapa stanowiąca załącznik graficzny nr 1,

• C i D - w obr. 21 przy przystani na rzece Pilicy - część działki oznaczonej numerem 160/1 o pow. 222 m2, dla której prowadzona jest księga wieczysta PT1T/00075627/6, mapa stanowiąca załącznik graficzny nr 2,
z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej – ogródek gastronomiczny i usługi gastronomiczne w pojeździe typu Food Track.
Licytacja będzie prowadzona oddzielnie dla każdej nieruchomości.
Dostęp do drogi publicznej będzie zapewniony poprzez możliwość korzystania
z dojazdu od ul. Strzeleckiej.
Kwota wywoławcza stawki miesięcznego czynszu dzierżawnego wynosi 15,00 zł w tym
23 % VAT
za 1 m2 powierzchni przeznaczonej do oddania w dzierżawę.
Ogłoszenie i regulamin przetargu, który jest integralną częścią ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, na stronach bip.tomaszow.miasta.pl – w zakładce nieruchomości przeznaczone wydzierżawienia, najmu –– aktualne ogłoszenia o przetargach oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.
Wadium w wysokości 1 000 zł należy wnieść do dnia 11 sierpnia 2020 roku (włącznie), na rachunek bankowy Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki nr 58 1050 1461 1000 0023 6464 4415.
Datą wniesienia wadium jest data wpływu środków na wyżej wymienione konto. Wpłata jednego wadium upoważnia do licytowania dowolnej ilości stanowisk, do chwili wylicytowania jednego
z nich. Oferenci licytujący większą ilość stanowisk są zobowiązani do wpłaty wadium odrębnie dla każdego stanowiska którym są zainteresowani. W celu ułatwienia identyfikacji wpłaty w tytule należy podać: nr działki, nr obrębu, imię /imiona i nazwisko lub nawę oferenta, nr PESEL lub nr NIP, ewentualnie litery nieruchomości (stanowiska).
Warunki przetargu, zobowiązania dzierżawcy oraz zastrzeżenia wydzierżawiającego dostępne są na stronach bip.tomaszow.miasta.pl – w zakładce nieruchomości przeznaczone wydzierżawienia, najmu –– aktualne ogłoszenia o przetargach oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Prezydent Miasta Tomaszowa Maz. zastrzega sobie prawo odwołania przetargu lub jego unieważnienia przy zaistnieniu okoliczności powodujących uniemożliwienie zawarcia umowy.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz. , tel. 44 724-23-11 wew. 621.

Ogłoszenie wywiesza się na tablicach Urzędu Miasta od dnia 04 sierpnia 2020 roku do dnia przetargu.

Materiał oryginalny: Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Bełchatów Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3