Siatkarze ruszyli z rewanżami [zdjęcia]

Pierwszą kolejkę rundy rewanżowej rozegrały drużyny rywalizujące w Miejskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej w Zduńskiej Woli. W najciekawszym meczu lider tabeli - 2BeFit wygrał z drużyną Straży Pożarnej Sieradz 2:1

To była VI kolejka MLPS, jaką organizuje TKKF w Zduńskiej Woli już 32.raz. Siatkarze rozegrali mecze rewanżowe dzisiaj ( 20 stycznia) w sali SP 7.
- Do bardzo ciekawego i emocjonującego spotkania doszło pomiędzy zespołem 2BeFIT a Strażą Pożarną z Sieradza. Pierwszego seta wygrali strażacy do 19, ale pozostałe sety wygrał już zespół BeFIT i umocnił się na pozycji lidera - relacjonuje Lech Kulma, stały obserwator rozgrywek.

2BeFit wygrał z drużyną Straży Pożarnej Sieradz 2:1 (19:25, 25:23, 15:8). W pozostałych spotkaniach: Wola – Damis 2:0 (25:23, 25:22) Sagma – Spedycja Dawid 2:1 (18:25, 25:22, 15:11) , jak informuje sędzia główny zawodów Krzysztof Rodziewicz.

Skład drużyny BeFIT : Piotr Kwiatkowski,Piotr Lewi,Przemysław Wrąbel,Sławomir Wróbel(c),Daniel Buczkowski, Jakub Chojecki,Łukasz Stanisławski,Adrian Kupis,Tomasz Adamski,Kamil Rodziewicz.