VI Turniej Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Zduńska Wola [zdjęcia]

red.
Mat. Orlik Zduńska Wola Karsznice
VI Turniej Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Zduńska Wola, ostatni turniej eliminacyjny rozegrany został w niedzielę, 15 września na terenie Orlika Zsduńska Wola Karsznice.

Każdy z sześciu turniejów był punktowany i o pierwsze sześć miejsc które uprawniają grę w wielkim finale będzie decydowała liczba osiągniętych punktów z wszystkich turniejów.
W niedzielę, podczas VI turnieju najlepszą drużyna została drużyna La Furia Roja która w finale pokonała w rzutach karnych Magicznych Zachód.
Ceremoni zakończenia dokonał Prezydent Miasta Zduńska Wola Konrad Pokora oraz Dyrektor Mosir Zduńska Wola Jolanta Zięba Gzik .

VIII miejsce - ICE TOM

Turniej Grand Prix 2019 o Puchar Prezydenta Miasta Zduńska Wola to amatorski turniej piłki nożnej, jaki organizowany jest w Zduńskiej Woli przez Sylwestra Malika. W tym roku turniej składa się z siedmiu rozgrywek, z których sześć będzie odpowiednio punktowanych za miejsce w poszczególnym turnieju . W siódmym, ostatnim turnieju zagra sześć najlepszych drużyn, które systemem każdy z każdym walczyć będą o Puchar Prezydenta i miano najlepszej drużyny amatorskiej na sezon 2019 .W turnieju grają drużyny amatorskie złożone z pełnoletnich zawodników
Finał zaplanowano 20 września i weźmie w nim udział sześć najlepszych drużyn .