W Zduńskiej Woli budują osiedle Nowy Manhattan. Będzie bezpieczne i wygodne

Artykuł sponsorowany RSIG SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - NOWY MANHATTAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Udostępnij:
Zduńska Wola od lat zmaga się ogromnym deficytem mieszkań. Sytuacja, na szczęście stopniowo będzie ulegać zmianie. Stanie się tak za sprawą firmy Royal Sail Investment Group, która wybuduje dwa bloki w ramach przedsięwzięcia pod nazwą Nowy Manhattan. Powstaną przy ulicy Karłowicza 2 na osiedlu Południe. Już teraz można sprawdzić ofertę na www.nowymanhattan.com.

Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli – nowatorskie i wygodne rozwiązania

W grudniu 2022 roku zakończą się prace przy budowie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. Roboty rozpoczęły się 4 października tego roku. Idą pełną parą. Wmurowany jest już akt erekcyjny pod nowe bloki.

Wybraliśmy Zduńską Wolę, bo widzimy tutaj potencjał, wiemy, jak się to miasto rozwija. Wybudujemy piękne apartamenty. Nie będą to byle jakie mieszkania, ale o wysokim standardzie – podkreśla Przemysław Andrzejak, prezes zarządu Royal Sail Investment Group. - To propozycja, dla osób, które chcą podnieść komfort swojego mieszkania.

Na Nowym Manhattanie powstaną dwa, 4-piętrowe bloki. Łącznie będą w nich 84 mieszkania. Mają mieć od ponad 30 do blisko 90 mkw. powierzchni. To pozwala na swobodny wybór w ofercie osobom zainteresowanym. Wiadomo, że inna przestrzeń jest potrzebna osobie samotnej, a inna np. rodzinie z dwojgiem dzieci. Właśnie to mając na względzie firma Royal Sail Investment Group zaplanowała lokale o bardzo rozmaitej powierzchni. Nowy Manhattan to w Zduńskiej Woli nowatorskie przedsięwzięcie. Spośród innych osiedli wyróżnia je wiele elementów. Jedną z najważniejszych spraw dla mieszkańców jest bezpieczeństwo. Osiedle będzie ogrodzone. Także skuteczny system monitoringu wpłynie z pewnością na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród przyszłych lokatorów.
W blokach na Nowym Manhattanie zamontowane będą cichobieżne, nowoczesne windy. Z pewnością będą one argumentem pozwalającym na ułatwienie podjęcia decyzji o zakupie mieszkania na tym nowoczesnym osiedlu. Nie bez znaczenia jest to dla osób w starszym wieku. Dziś wiele młodych rodzin korzysta z pomocy babć, dziadków przy opiece nad dziećmi. Seniorzy bez wysiłku będą mogli dostać się na wyższe kondygnacje, a tym samym uczestniczyć w życiu najbliższych. I w tych sytuacjach ważny jest kolejny argument. Babcie i dziadkowie mogą okazjonalnie odwiedzać lokatorów Nowego Manhattanu. Mogą też tu zamieszkać samodzielnie. Między innymi o tym myśleli projektanci tego nowoczesnego osiedla, które niebawem powstanie w Zduńskiej Woli. Wszystkich powinien usatysfakcjonować przemyślany i funkcjonalny układ mieszkań. Mieszkania w ofercie Royal Sail Investment Group to nie wszystko. Propozycja obejmuje wiele innych potrzebnych i pożytecznych elementów.

Nowe bloki nie staną się architektoniczną pustynią

Dla właścicieli lokali powstaną ogródki mające nawet 129 mkw. powierzchni. W tym znakomitym projekcie nie zapomniano oczywiście o dzieciach. Też będą miały swoje miejsce, gdzie bezpiecznie spędzą czas wypoczywając na powietrzu. Taką możliwość stworzy plac zabaw. Każdy z lokatorów za dodatkową opłatą stanie się właścicielem komórki, a także na ogrodzonym terenie indywidualnego garażu czy miejsca postojowego. 22 garaże znajdą się w bryle budynku a 62 na zewnątrz. Pojawią się też dwa stanowiska z ładowarkami do elektrycznych samochodów. Projekt Nowy Manhattan przewiduje także niezwykle atrakcyjne propozycje. Na ostatnich piętrach znajdą się mieszkania z ogromnymi tarasami, mającymi około 70 mkw powierzchni. Do czterech( po dwa w bloku) z nich prowadzić będą zewnętrzne schody. Pomysł wzorowany jest na oryginalnym Manhattanie w Nowym Jorku. Oprócz nich, w każdym z budynków znajdą się jeszcze trzy mieszkania z przestronnymi tarasami. Wiele osób nie docenia walorów górnych kondygnacji. To błąd. Znajdujące się tam mieszkania mają dodatkowe atuty. Przede wszystkim są znacznie lepiej doświetlone, niż położone niżej lokale.

By ułatwić kontakt osobom zainteresowanym, w Zduńskiej Woli uruchomione jest biuro sprzedaży:
ul. Osmolińska 2A (pawilon KRAMAG), 98-220 Zduńska Wola, tel. +48 500 30 30 73, www.nowymanhattan.com
[email protected]

Dodaj ogłoszenie