Wygrana MKS w zaległym meczu ze Słowianem Dworszowice [zdjęcia]

Agnieszka Olejniczak
W zaległym meczu MKS Zduńska Wola pokonał Słowiana Dworszowice w meczu o mistrzostwo sieradzkiej klasy okręgowej.

Już w 4 minucie Łukasz Światowy pokonał bramkarza Słowiana i dał prowadzenie drużynie gospodarzy po sprytnym zagraniu Dawida Kazimierczaka. Cały mecz przebiegał pod dyktando MKSu , chociaż goście mieli z dwie dogodne sytuacje do strzelenia gola ale to w 20 minucie Mateusz Wroński strzelił gola na 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie nadal dominował MKS a kolejne bramki strzelali Witold Kubiak i ponownie Mateusz Wroński . Słowian odpowiedział celnym trafieniem Dawida Franczaka. Mecz należał do tzw "meczów walki" a służby medyczne miały pełne ręce roboty.

MKS Zduńska Wola - Słowian Dworszowice 4:1 (2:0)
Bramki : Mateusz Wroński x2 - 4' , 68' , Łukasz Światowy 20', Witold Kubiak 51' - Dawid Franczak 55' .

W najbliższą sobotę ( 02.06.), MKS ma mecz wyjazdowy . Przeciwnikiem będzie drużyna KS Karsznice więc będą kolejne derby w Zduńskiej Woli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.