Wysoka wygrana MKS [zdjęcia]

Lech Kulma
W 13 kolejce sieradzkiej klasy okręgowej MKS Zduńska Wola pokonał na własnym boisku Słowiana Dworszowice.

MKS Zduńska Wola pokonał Słowiana Dworszowice po bramkach Dawida Kępniaka x2 , Jakuba Ratajczyka , Tomasza Adamczuka i Piotra Tomczyka.

Po przegranej MKS z LZS Skrzynex Łaszew - autsajderem ligi - nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, Marcina Olejniczaka zastąpił Tomasz Ziółkowski.

Zespół pod okiem nowego trenera pokonał wysoko kolejnego beniaminka ligi Słowiana Dworszowice do przerwy prowadząc już 3:0 .

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił MKS strzelił jeszcze dwie bramki i nie wykorzystał rzutu karnego.

Dawid Kępniak strzelec dwóch bramek , poprawił swój dorobek bramkowy mając na koncie już 18 bramek strzelonych i jest na drugim miejscu w klasyfikacji strzeleckiej za Kamilem Szymankiem (21) z Orkana Buczek.

MKS Zduńska Wola - Słowian Dworszowice 5:0 (3:0)
Bramki : Dawid Kępniak 38',76', Tomasz Adamczuk 27', Jakub Ratajczyk 8', Piotr Tomczyk 70'.