Zduńska Wola. Gatta Active pokonała Piasta Gliwice [zdjęcia]

red.
mat. Gatta Active Zduńska Wola
Mecz 4. kolejki Futsal Ekstraklasy był kolejnym zwycięskim na koncie zduńskowolskiej druzyny Gatta Active w tym sezonie. "Kocury" pokonały w hali przy ul. Złotej w Zduńskiej Woli Piasta Gliwice 4:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Gliwic, zdobywając gola w 11 minucie ale Gatta wyrównała tuż przed końcem pierwszej połowy. Druga połowa należała już do Gatty, mimo straty jednej bramki
Ciekawowstką moze być, że Marcin Stanisławski, który znany jest przede wszystkim z kreowania gry i z asyst przy bramkach swoich kolegów wczoraj zdobył swoją 100. bramkę na parkietach Futsal Ekstraklasy.

Gatta Active Zduńska Wola - Piast Gliwice 4:2 (1:1)
0:1 - Douglas Ferreira (11')
1:1 - Daniel Krawczyk (20')
2:1 - Marcin Stanisławski (22') 3:1 - Igor Sobalczyk (23')
3:2 - Michał Grecz (24')
4:2 - Michał Marciniak (25')

Skład Gatty: Słowiński, Stanisławski, Olczak, Dregier, Krawczyk, Sobalczyk, Zanata, Quiles, Marciniak, Krawcow, Szymczak, Dos Santos

Gatta Active Zduńska Wola po czterech wygranych meczach w tyn sezonie Fursal Ektraklasy ma na koncie 12 punktów i jest wiceliderem tabeli.

Kolejny mecz Gatta Active Zduńska Wola rozegra 9 października na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała.