Zduńskowolanin w popularnym turnieju TVP "Jaka to melodia" ZDJĘCIA

OPRAC.: jj
Zduńskowolanin w popularnym turnieju TVP "Jaka to melodia"
Zduńskowolanin w popularnym turnieju TVP "Jaka to melodia" jj, mat. "Jaka to melodia"
Zduńskowolanin Maciej Wojciechowski występuje w popularnym turnieju TVP1 "Jaka to melodia".

Zduńskowolanin Maciej Wojciechowski rywalizuje z innymi zawodnikami w popularnym muzycznym teleturnieju TVP 1 "Jaka to melodia". W ostatnim odcinku ( wyemitowanym wczoraj, 8 grudnia) bez większych problemów pokonał dwoje rywali i został zwycięzcą.
Będzie można mu kibicować jeszcze dzisiaj ( 9 grudnia) w kolejnym odcinku, jaki rozpocznie się o godz. 17.25 w TVP1

Maciej Wojciechowski jest za zawodu nauczycielem wychowania fizycznego. W teleturnieju "Jaka to melodia" grał już w 2015 roku i z powodzeniem w 2017 roku. Wygrał trzy odcinki programu i finał miesiąca oraz zajął trzecie miejsce w finale roku.