MKS Zduńska Wola na chłodno pokonał Płomień [zdjęcia]

Lech Kulma
MKS Zduńska Wola pokonał ,,Płomień", czyli zespół Płomienia Dzigorzew 9:0 w czwartej kolejce klasy A.

.W czwartej kolejce klasy A grupa II MKS Zduńska Wola pewnie pokonał zespół Płomienia Dzigorzew 9:0.
Mecz rozegrano w sobotę 6 września na boisku PMOS w Zduńskiej Woli.
Zespól gospodarzy wystąpił w roli faworyta i już w pierwszej połowie objął prowadzenie po strzałach Dawida Kępniaka , który to strzelił jeszcze dwa gole w całym meczu oraz po strzale z 20 metrów Kacpra Korony piłka wylądowała w samym okienku bramki gości . W drugiej połowie MKS już dominował nad przeciwnikiem i strzelił jeszcze 7 bramek. Na listę strzelców wpisali się Łukasz Rakowski x2, który powrócił na boisko z przed wakacyjnej kontuzji , Mateusz Marczewski i Przemysław Pawłowski x2,

MKS Zduńska Wola - Płomień Dzigorzew 9:0 (2:0)

Strzelcy bramek: Dawid Kępniak x3 , Łukasz Rakowski x2 , Kacper Korona , Mateusz Marczewski, Przemysław Pawłowski x2,

W środę 10 września MKS Zduńska Wola rozegra mecz w Pucharze Polski z drużyną Jagi Lututów , który odbędzie się w Zduńskiej Woli na boisku PMOSu przy ul. Dolnej. Początek spotkania o godzinie 16.