4 z 25
Przesuń zdjęcie palcem
PRACOWNIK DO FARBOWANIA SKÓR - INNE PRACE POMOCNICZE...

Praca w Zduńskiej Woli. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [luty 2022]

PRACOWNIK DO FARBOWANIA SKÓR - INNE PRACE POMOCNICZE
Miejsce pracy:Sieradz, łódzkie
Pracodawca:JUMA Spółka z o.o.
Dostępna od:54 dni
Data ważności:28.02.2022
Data rozpoczęcia:20.12.2021
Wynagrodzenie brutto:od 3 010 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:przygotowanie skór do procesu barwienia i inne prace pomocnicze
Wymagania:wykształcenie - zasadnicze zawodowe

- mile widziane doświadczenie zawodowe
- punktualność, odpowiedzialność, sumienność
- wynagrodzenie 3010 zł + premia
- praca w godz. 7.00 - 15.00

Pierwsza sesja nowej Rady Gminy. Po 34 latach nastąpiła zmiana warty

W Kielcach odbędzie się promocja wyjątkowej książki o Janie Pawle II

3 nowości na Instagramie już wkrótce. Co nowego pojawi się w aplikacji?

Biedronka obniży ceny, aby sprzedać więcej. Spółka mówi też o wojnie z Lidlem

Przegląd tygodnia od 22.03 w Zduńskiej WoliTygodniowy przegląd prasy w Zduńskiej Woli, (22.03-28.03.2020)