3 z 25
Przesuń zdjęcie palcem
BRYGADZISTA SORTOWNI...

Praca w Zduńskiej Woli. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [luty 2022]

BRYGADZISTA SORTOWNI
Miejsce pracy:Mostki, łódzkie
Pracodawca:EKO SYSTEM Leszek Felsztyński
Dostępna od:80 dni
Data ważności:28.02.2022
Data rozpoczęcia:22.11.2021
Wynagrodzenie brutto:od 4 000 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:nadzór nad prawidłową pracą sortowni, kontrola przyjmowanych odpadów (kody), odpowiedzialność za wysoką ilość posegregowanych i wyselekcjonowanych odpadów do recyklingu, dobra organizacja pracy pracowników sortowni
Wymagania:wykształcenie - średnie zawodowe

- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność, sumienność, dokładność
- praca w godz.07.00- 15.00

Mężczyzna raniony nożem! Ciosy zadał syn? Policjanci zatrzymali 24-latka

Wszystkie gole z 31. kolejki Ekstraklasy. Porażki Jagiellonii, Lecha, Górnika

Zaskakujący komunikat w Messengerze o ustawieniu kodu PIN. O co chodzi?

Zamiast do sałatki nałóż go na włosy, a staną się mocne jak nigdy

Zgłaszanie kolizji w aplikacji mObywatel. Kiedy moduł będzie dostępny?