2 z 25
Przesuń zdjęcie palcem
SZWACZKA...

Praca w Zduńskiej Woli. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [luty 2022]

SZWACZKA
Miejsce pracy:Zduńska Wola, łódzkie
Pracodawca:kontakt przez PUP
Dostępna od:81 dni
Data ważności:15.02.2022
Data rozpoczęcia:22.11.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:szycie odzieży damskiej
Wymagania:wykształcenie - podstawowe

Burmistrz Prudnika nie ma większości w radzie. Przejęli ją jego krytycy

Szałowe kreacje podczas wyborów finalistek Miss Polski 2024

NOWE

Kartą czy gotówką? W tych regionach płatności bezgotówkowe wybieranej są najczęściej

Co? Gdzie? Kiedy? – źródło informacji dot. Pucharu Tymbarku

Ekspertka podaje idealny czas na seks. Ta godzina może zaskakiwać!