4 z 37
Przesuń zdjęcie palcem
KONSTRUKTOR...

Praca w Zduńskiej Woli. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [październik 2021]

KONSTRUKTOR
Miejsce pracy:Zduńska Wola, łódzkie
Pracodawca:WORKPLAST Grzegorz Kawalec
Dostępna od:60 dni
Data ważności:05.11.2021
Data rozpoczęcia:16.08.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 do 3 800 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:Praca na programie AUTOCAD, przygotowanie dokumentacji konstrukcji, realizowanie zleceń wspólnie z zespołem, ustalanie z klientem szczegółów konstrukcji.
Wymagania:wykształcenie - średnie zawodowe
umiejętność - znajomość rysunku technicznego
umiejętność - znajomość AutoCAD

- praca w godz. 7.00-15.00

Strażacy mieli pełne ręce roboty. Pięć pożarów w powiecie olkuskim!

IV LIGA PIŁKARSKA. Derby zachodniej Małopolski na jedno trafienie. Wyniki 29. kolejki

Zagadka monet z Fontanny di Trevi: Gdzie trafiają po wyłowieniu?

Ogromna zmiana dla smartfonów z Androidem. Chodzi o kontakty

Przegląd tygodnia od 22.03 w Zduńskiej WoliTygodniowy przegląd prasy w Zduńskiej Woli, (22.03-28.03.2020)