MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 37
Przesuń zdjęcie palcem
HANDLOWIEC - PRACOWNIK BIUROWY...

Praca w Zduńskiej Woli. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [październik 2021]

HANDLOWIEC - PRACOWNIK BIUROWY
Miejsce pracy:Zduńska Wola, łódzkie
Pracodawca:RIPOK Spółka z O. O
Dostępna od:52 dni
Data ważności:31.10.2021
Data rozpoczęcia:20.08.2021
Wynagrodzenie brutto:od 5 000 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych połączonych z wysoką efektywnością sprzedaży, analiza oraz monitoring działań
Wymagania:wykształcenie - średnie zawodowe
wykształcenie - średnie ogólnokształcące
uprawnienie - Prawo jazdy kat. B

- wysoka efektywność sprzedaży, samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy
- godz. pracy 8.00 - 16.00
- kontakt mailowy: [email protected]

Ostrzeżenie przed burzami dla Lubuskiego! Może mocno wiać i padać

Ponad 200 samochodów i koncerty. Trwa Truck Show w Nowym Stawie | ZDJĘCIA cz. 2

Komfort i radość z przemieszczania się w przestrzeni miejskiej. Czy to możliwe?

Chcesz przyciągać spojrzenia? Postaw na siwe włosy i błyszcz

„Choroba Kopciuszka” często jest diagnozowana zbyt późno. Zwróć uwagę na ten objaw

Choroba Kopciuszka” często jest diagnozowana zbyt późno. Zwróć uwagę na ten objaw