MKS Zduńska Wola wygrywa z trudnym rywalem [zdjęcia]

MKS Zduńska Wola wygrał w Ostrowie z WKS Rokitnica
MKS Zduńska Wola wygrał w Ostrowie z WKS Rokitnica Lech Kulma
MKS Zduńska Wola zmierzył się w 6 kolejce klasy A z WKS Rokitnicą. Podczas środowego meczu w Ostrowie koło Łasku padło aż 7 bramek. MKS pokonał rywala z trudnością.

Relacjonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:
Początek spotkania nie był obiecujący dla zespołu MKS Zduńska Wola, bo już w 12 minucie zawodnik gospodarzy , czyli WKS Rokitnica, Marcin Marynowski zdobył prowadzenie. W 18 minucie sędzia podyktował problematyczny rzut karny dla drużyny WKS, a Paweł Siewierski zamienił ten rzut na bramkę. Trener MKS Zduńska Wola Romuald Solarek jeszcze w pierwszej połowie dokonał zmiany i na boisko wpuścił juniora Michała Pietrzykowskiego. Pietrzykowski zdobył bramkę kontaktową w 38 minucie, a w 45 minucie zaliczył asystę podając piłkę do Mariusz Juszczaka, który przepięknym strzałem zdobył bramkę wyrównującą. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2.
Kolejna bramka padła dopiero w 80 minucie po również przepięknym strzale w samo okienko, a jej strzelcembył zawodnik gospodarzy Szczepan Załoga . Ale Radomir Kaniewski z MKSZduńska Wola okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania. W ciągu dwóch minut zdobył dwie bramki w 84 minucie i 86 minucie i MKS Zduńska Wola wywiózł 3 punkty. Mecz może nie należał do ładnych spotkań ale przybyli kibice obejrzeli dużo bramek .

WKS Rokitnica - MKS Zduńska Wola 3:4 (2:2)

Strzelcy bramek : Marcin Marynowski 12', Paweł Siewierski 18' , Szymon Załoga 80' - Michał Pietrzykowski 38' , Mariusz Juszczak 45' , Radomir Kaniewski 84' i 86'.

MKS Zduńska Wola kolejne spotkanie rozegra na własnym boisku. Przeciwnikiem tego spotkania będzie Olimpia Karsznice więc będzie to mecz derbowy .
Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Dolnej 41 , 8 września (niedziela) o godzinie 11.