Niespodzianka w MHL

W 3 kolejce MHL w piłce nożnej doszło do niespodzianki, zawodnicy pod nazwą T.S. Południe (patrz MKS) pokonali zespół Maximum 3:2 (1:1).

Spotkanie rozpoczęło się od ataków zespołu Maximum ale to zespół T.S. Południe strzelił pierwszą bramkę a na listę strzelców wpisał się były wychowanek MKS-u Zduńska Wola oraz były zawodnik Pogoni Ekolog Rafał Witczak, wyrównującą bramkę strzelił Grzegorz Skowronek i remisem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Druga połowa również zaczęła się od ataków
zespołu Maximum ale kolejną bramkę strzelił niezawodny w dniu dzisiejszym Rafał Witczak w kilka minut po wznowieniu wyrównującą bramkę zdobył zawodnik Maximum Piotr Urbaniak. W 21min.strzałem z 10 metrów popisał się Filip Pietrzak i ustalił wynik meczu 3:2 dla T.S. Południe.
Ciekawostką tego spotkania było to że zawodnicy T.P. Południe to byli wychowankowie MKS-u Zduńska Wola.

Skład T.S.Południe : Konrad Kulma (b)- Rafał Witczak, Tomasz Królak, Mateusz Matusiak(C),Piotr Mielczarek, Łukasz Tokarz, Marcin Kaniecki , Filip Pietrzak.

Sympatyków halowej piłki nożnej zapraszamy na 4 kolejkę , która odbędzie się w niedzielę 20.11.11 od godziny. 10.00 w hali sportowej przy SP 6 ul.Złota 67