Kolejne zwycięstwo tenisistów IKS Start [FOTO]

[email protected]
Kolejne zwycięstwo tenisistów IKS Start
Tenisiści stołowi IKS Start Zduńska Wola pokonali MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 4:1 i wygrali tym samym Wojewódzkie Eliminacje Drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym.

I ligowa drużyna w składzie Andrzej Kaczmarek, Tomasz Wiśniewski, Marcin Sankowski i Grzegorz Janczewski w ramach Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski rozegrała w Zduńskiej Woli finał z MLUKS Rawa Mazowiecka i zwyciężyła 4:1,
Zduńskowolska drużyna awansowała do następnej fazy rozgrywek, do której przystąpi 16 najlepszych drużyn w Polsce uczestniczących w Pucharze. Nasza drużyna walczyć będzie ze zwycięzcami województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Drużyna IKS "START"II w składzie: Przemysław Gierak, Mateusz Sarzała, Dominik Ciszewski, Piotr Pabich i Tomasz Kozłowicz rozegrała mecz III ligowy na wyjeździe z UKS II Fungis Maków i zdecydowanie wygrała 7 : 3. Tym samym zrównała się punktami z liderem III ligi - MLUKS 5 Bełchatów.

Miniony tydzień w IKS "START" to również kolejny już II Klubowy Turniej dla najmłodszych zawodników, w którym zwyciężył Mieleszkiewicz Łukasz. II miejsce zajął Marszałek Krystian, a III miejsce Rzeźniczak Bartosz.

I ligowa drużyna w ramach Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski rozegrała w Zduńskiej Woli finał z MLUKS Rawa Mazowiecka i zwyciężyła 4:1, awansując do następnej fazy, do której przystąpi 16 najlepszych drużyn w Polsce uczestniczących w Pucharze.
Drużyna walczyć będzie ze zwycięzcami województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.