MKS pokonało piłkarzy Jaga Lututów[zdjęcia]

W 18 kolejce klasy Deyny MKS Zduńska Wola spotkał się na własnym boisku w sobotę (25 maja) z drużyną Jagi Lututów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Relacjonuje Lech Kulma:
MKS wystąpił w osłabionym składzie (kontuzje i choroby zawodników), ale drużyna trenera Oktawiana Maliszewskiego sprostała zadaniu i pokonała przeciwnika z Lututowa 3:1 .
Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy i już w 18 minucie Kamil Piegat dostał prostopadłą piłkę i mijając bramkarza strzelił gola. Po 5 minutach strzałem z 16 metrów Cyprian Cieślarczyk podwyższył wynik na 2:0. W 35 minucie Kamil Piegat ponownie dostał piłkę i pokonał bramkarza gości Oskara Koniecznego. Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie goście przystąpili do ataków na bramkę gospodarzy i 10 minut przed zakończeniem spotkania strzelili bramkę z rzutu karnego a szczęśliwym strzelcem był Adrian Forias. Goście w samej końcówce meczu mieli możliwość zdobycia kolejnych dwóch bramek ale przy pierwszej sytuacji dobrze spisał się bramkarz gospodarzy Szymon Szmyt, a przy drugiej uratowała zespół MKS poprzeczka.

MKS Zduńska Wola - LKS Jaga Lututów 3:1 (3:0)

Strzelcy bramek - Kamil Piegat x2,Cyprian Cieślarczyk - Adrian Forias.

MKS: Szymon Szmyt(b) - Kamil Taterka, Robert Olejnik, Paweł Kowalski, Witold Kubiak, Krzysztof Puś, Tomasz Pietrzak, Mikołaj Janiak, Kamil Piegat, Cyprian Cieślarczyk,Dominik Lewandowski .
Trener: Oktawian Maliszewski.

Jaga: Oskar Konieczny(b) - Krzysztof Bęcala, Patryk Rychlik, Michał Trela, Mateusz Mes, Adrian Forias, Tomasz Skotarski, Matusz Kowalczyk, Wojciech Klaus, Klaudiusz Parzyjagła, Patryk Gidelski, Kamil Pichlak, Tomasz Zimoch, Jakub Węgierski.

MKS Zduńska Wola wygrywa w Łodzi z Łódzkim Klubem Sportowym w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych .
ŁKS - MKS 3:4 (1:2)
Strzelcy bramek dla MKS - Damian Dyoniziak x3 i Dawid Kończak.