MKS Zduńska Wola: Juniorzy mistrzami rundy [zdjęcia]

Lech Kulma
Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola wygrywając 2:1 w ostatniej kolejce z Wartą Działoszyn zostali mistrzami rundy jesiennej sezonu 2013/14.

Lech Kulma:
Zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Ziołkowskiego w całej rundzie nie przegrali żadnego meczu, zdobywając 21 punktów w rozegranych siedmiu spotkaniach a bilans bramkowy to 28 bramek strzelonych a tylko 4 stracone ( dobra postawa bramkarza Daniela Zielonki). Do najskuteczniejszych zawodników należał Damian Dyoniziak, który strzelił 8 bramek ale również
należy wspomnieć o Michale Pietrzykowskim ,Łukaszu Rakowskim, Przemysławie Pawłowskim są to zawodnicy , którzy również grają w drużynie seniorskiej.
Wracając do sobotniego meczu można powiedzieć że jest to drużyna z charakterem przegrywając pierwszą połowę gdzie goście strzelili gola już w 8 minucie z rzutu karnego ale zespół MKSu się nie załamał i w drugiej połowie pokonali przeciwnika strzelając gościom dwie bramki i wygrali całe spotkanie 2:1.

MKS Zduńska Wola - Warta Działoszyn 2:1 (0:1)

Dawid Kępniak 72', Michał Pietrzykowski 83' - Michał Rychlewski 8'(k)

MKS Zduńska Wola: Daniel Zielonka - Adrian Kowalczyk,Mateusz Nyks,Andrzej Jałowy,Bartosz Niziołek,Tomasz Bednarek,Dominik Błasiak,Krzysztof Rosiak,Dawid Kępniak,Michał Pietrzykowski,Bartosz Jeska,Damian Dyoniziak,Marcin Szewczyk,Łukasz Rakowski,Przemysław Pawłowski i niegrający Szymon Ratajczyk - kontuzja.