MKS Zduńska Wola ponownie wygrywa [zdjęcia]

Lech Kulma
MKS Zduńska Wola ma na koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach klasy A okręgu sieradzkiego. W czwartek drużyna pokonała UKS Ustków.

Po po porażce w derbowym meczu z Olimpią Zduńska Wola MKS Zduńska Wola bez problemu pokonał następnego przeciwnika, jakim był zespół UKS Ustków. Już w 4. minucie gry Michał Pietrzykowski po celnym strzale w długi róg zdobył bramkę dla MKS. Na początku drugiej połowy goście zdołali zdobyć wyrównującego gola, a na listę strzelców w 49. minucie wpisał się Sławomir Wawrowski. Było to tylko jedno celne trafienie w całym meczu zawodników z Ustkowa. Wyrównujący gol rozzłościł sportowo zawodników gospodarzy i urządzili oni sobie ostre strzelanie, a na listę strzelców wpisywali się Filip Jaszczak w 59 min., wprowadzony po przerwie Dawid Kępniak, który strzelił dwa gole w 67 min. i 69 min. Kolejnego gola zdobył Łukasz Rakowski z rzutu karnego, a było to 77. minucie. W 82. minucie całą kanonadę strzelecką MKS zakończył ponownie Michał Pietrzykowski i MKS wygrał całe spotkanie 6:1 i nadal zasiada w fotelu lidera.

MKS Zduńska Wola - UKS Ustków 6:1 (1:0)
Strzelcy bramek dla MKS: Michał Pietrzykowski 4' , 82' , Filip Jaszczak 59',Dawid Kępniak 67' 69' , Łukasz Rakowski 77' (k). Strzelec bramki dla UKS : Sławomir Wawrowski 49'

MKS Zduńska Wola : Kruk - Witczak, Kosecki, Marczewski, Krymarys, Rakowski, Rosiak, Bednarek, Masłowski, Jaszczak, Pietrzykowski, Pawlak, Jałowy, Kępniak, Zielonka.

UKS Ustków: Kowalski - M.Janiak, J.Janiak, Tomczak, Wieczorek, Łuczak, Wałęsa, Polaszczyk, Wawrowski, D.Łuczak, Sobczak, Dorabiała, Rogaszewski.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny