MKS Zduńska Wola skromnie pokonał GKS Burzenin [zdjęcia]

MKS Zduńska Wola skromnie, bo tylko 1 bramką pokonał GKS Burzenin. Mecz 13. kolejki klasy A okręgu sieradzkiego rozegrano w niedzielę, 20 października w Zduńskiej Woli.

Relacjonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:

Mecz można zaliczyć do gatunku nieciekawych i takich, które nie są dla kibiców emocjonujące. W pierwszej połowie goście zamurowali swoje pole karne i próbowali tylko kontratakować, więc bramkarze obu zespołów nie mieli nic do roboty. Druga połowa należała do zawodników gospodarzy z MKS Zduńska Wola, ale atakiem pozycyjnym mało stwarzali sytuacji podbramkowych, a goście sporadycznie kontratakowali. Już wszyscy kibice myśleli że spotkanie zakończy się remisem, przyszła jednak 92 minuta doliczonego czasu. Zawodnik MKS Zduńska Wola został faulowany na własnej połowie, więc nadarzyła się okazja do ostatniej akcji meczu. Kapitan gospodarzy z MKS Mateusz Witczak wrzucił piłkę w pole karne gości, a tam już na nią czekał Marcin Piotrowski i sprytnym strzałem pokonał bramkarza i ustalił wynik meczu na 1:0. Należy dodać że całe spotkanie było rozgrywane fair play ale zachwianie działaczy GKS Burzenin po meczu wobec sędziów można nazwać skandaliczne i liczę że sędzia główny to opisze w protokole meczowym.

MKS Zduńska Wola - GKS Burzenin 1:0 (0:0)
Strzelec bramki - Marcin Piotrowski 92min.

MKS Zduńska Wola: Cezary Kubiś - Mateusz Witczak,Marcin Piotrowski,Bartosz Krymarys,Dawid Ciesielski,Mateusz Marczewski,Dominik Błasiak,Mariusz Juszczak,Michał Pietrzykowski,Łukasz Rakowski,Radomir Kaniewski,Tomasz Ziólkowski, Damian Dyoniziak,Tomasz Wolski,Wojciech Sopur.

GKS Burzenin:Bartek Wlazły - Michał Sobczak,Bartek Jeziorski,Łukasz Lewicki,Przemysław Graczykowski,Filip Zielonka,Grzegorz Palma,Bartłomiej Kaczmarek,Kamil Ławniczak,Mateusz Klimczak,Radosław Kopka,Tomasz Kopka,Michał Ludwicki.